0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Bravo

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.04.2006 14:26, fiat bravo
tohle auto se mi moc libi proste desingovy skvost - je pravda ze 1.4 motor z brava/bravo je hotova pohroma ale ted uz nezbyva nic jineho nez se modlit aby vydrzel jinak dalsi vec co mi na bravo vadi ze sem snad nevidel exemplar ktery by nemel popraskane kliky od dveri
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.04.2006 16:14, RE: fiat bravo
pola napsal:
tohle auto se mi moc libi proste desingovy skvost - je pravda ze 1.4 motor z brava/bravo je hotova pohroma ale ted uz nezbyva nic jineho nez se modlit aby vydrzel jinak dalsi vec co mi na bravo vadi ze sem snad nevidel exemplar ktery by nemel popraskane kliky od dveri
Tak tak, škoda těch klik-vypadá to ošklivě!! My jsme měli doma Mareu a ta měla kliky v laku. Nevím proč ji bravo/brava má gumovou? Jinak o Brava 1,6 16V nebo 1,2 16V se mi jednu dobu i zdálo - tak krásný a dobrý auto za slušný peníze:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 16:42, RE: fiat bravo
Vládík napsal:
Tak tak, škoda těch klik-vypadá to ošklivě!! My jsme měli doma Mareu a ta měla kliky v laku. Nevím proč ji bravo/brava má gumovou? Jinak o Brava 1,6 16V nebo 1,2 16V se mi jednu dobu i zdálo - tak krásný a dobrý auto za slušný peníze:)
My jsme měli Fiat Brava r.v. 1999 a kliky byly uplně krásné. Možná to je tím, že měl najeto jen 40000km a byl hodně garažovaný. Jinak supr auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.04.2006 16:36, Brava 1.2
Mam mecis Bravu 1.2, uz me stala +10.000 a porad je to malo.Puvod CR po prvnim majiteli a nebourana.Nerikam 100% ruce pryc,ale rozhodne bych si daval velky pozor a nechal bych auto zkontrolovat v servisu.Co se tyce dilenskeho zpracovani a kvality pouzitych materialu (nekomentuji jen plasty v interieru, ty povazuji za temer zdarile) je to bida, jeto bida, je to bida.Skoro prorezla olejova vana po 5 letech a par kilometrech je vic smutna.Odchazeji dily predni napravy (cepy, silentbloky,ramena), brzdy, neprimerene brzo i vyfuk.Tragicka je elektroinstalace.Pozor na motorky steracu, jsou tak podimenzovane, ze pokud chcete setrit vyssi vrtstvu snehu, muze se vam lehce stat ze je spalite:(
Bohuzel to neni rozhodne vsechno, ale na druhou stranu VYBORNY je prostor. Motor 1.2 dava solidni dynamiku pri spotrebe okolo 7 l (neni to vrchar, takze 4 pasazeri a kopec neni dobra kombinace) a zaroven pri jizde na spotrebu mimo mesto se da zajet kolem 6l/100km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.04.2006 22:05, Fiat Brava
Mám Fiat Brava 1,4 , r.v.97 , najeto 145 000 km. Kupoval jsem ho ojeté a mám ho 3 roky. Zatím s ním nebyly žádné vážnější potíže, nikdy mě nenechalo ve štychu. Myslím, že ten problém s tím motorem je trošku nadnesený, je to můj názor. Dávám tam polosyntetiku Castrol, je pravda, že raději co 15 tis. interval ale zatím je to v naprostém pořádku. Řekl bych, že v poměru kvalita/cena to je velmi dobré auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 11:17, RE: Brava 1.2
anonym napsal:
Mam mecis Bravu 1.2, uz me stala +10.000 a porad je to malo.Puvod CR po prvnim majiteli a nebourana.Nerikam 100% ruce pryc,ale rozhodne bych si daval velky pozor a nechal bych auto zkontrolovat v servisu.Co se tyce dilenskeho zpracovani a kvality pouzitych materialu (nekomentuji jen plasty v interieru, ty povazuji za temer zdarile) je to bida, jeto bida, je to bida.Skoro prorezla olejova vana po 5 letech a par kilometrech je vic smutna.Odchazeji dily predni napravy (cepy, silentbloky,ramena), br...
Znám člověka, který je na tom podobně - i mě ta krátká životnost dílů u 1,2 překvapila. Jenže jemu to auto stojí většinu času v garáži a jezdí jen krátký trasy.

Chlape, jak můžeš pouštět stěrače, když máš zasněžený okno, ty joudo?? To je pak jasný, že ho spálíš. Ale to není Fiatem, problém je mezi sedačkou a volantem. Motorek stěračů nebo některou jinou jejich součást tímto stylem zničíš u každýho auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 11:28, RE: Fiat Brava
majk napsal:
Mám Fiat Brava 1,4 , r.v.97 , najeto 145 000 km. Kupoval jsem ho ojeté a mám ho 3 roky. Zatím s ním nebyly žádné vážnější potíže, nikdy mě nenechalo ve štychu. Myslím, že ten problém s tím motorem je trošku nadnesený, je to můj názor. Dávám tam polosyntetiku Castrol, je pravda, že raději co 15 tis. interval ale zatím je to v naprostém pořádku. Řekl bych, že v poměru kvalita/cena to je velmi dobré auto.
Mám taky 1,4 12V, ale problémy tak nedramatizuju. Koupil sem to ojetý, takže jsem nepředpokládal, že auto bude zcela bez závad, jako si spousta lidí myslí. Výměnu vačky jsem taky absolvoval, celý i s rozvodama to přišlo na 25 tisíc. V originále by 25-30 tis. stál jenom materiál a za práci byste se nedoplatili. Hodinová sazba ve FIAT servisu je 370-450 Kč/hod (jak kde) a je to práce na celej den.

www.stb-czx.ic.cz/FIAT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 21:24, RE: Brava 1.2
anonym napsal:
Mam mecis Bravu 1.2, uz me stala +10.000 a porad je to malo.Puvod CR po prvnim majiteli a nebourana.Nerikam 100% ruce pryc,ale rozhodne bych si daval velky pozor a nechal bych auto zkontrolovat v servisu.Co se tyce dilenskeho zpracovani a kvality pouzitych materialu (nekomentuji jen plasty v interieru, ty povazuji za temer zdarile) je to bida, jeto bida, je to bida.Skoro prorezla olejova vana po 5 letech a par kilometrech je vic smutna.Odchazeji dily predni napravy (cepy, silentbloky,ramena), br...
Tak musíš pořádně vybírat. Já mam Bravu 1,2 .r.v.2001. Jsem druhý majitel.Najeto mam 75000 a auto je jak nový . Kliky vydrží třeba 10 let jen je potřeba je sem tam nastříkat silikonovým olejem. Vše potřebuje svojí péči.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 21:24, RE: Brava 1.2
anonym napsal:
Mam mecis Bravu 1.2, uz me stala +10.000 a porad je to malo.Puvod CR po prvnim majiteli a nebourana.Nerikam 100% ruce pryc,ale rozhodne bych si daval velky pozor a nechal bych auto zkontrolovat v servisu.Co se tyce dilenskeho zpracovani a kvality pouzitych materialu (nekomentuji jen plasty v interieru, ty povazuji za temer zdarile) je to bida, jeto bida, je to bida.Skoro prorezla olejova vana po 5 letech a par kilometrech je vic smutna.Odchazeji dily predni napravy (cepy, silentbloky,ramena), br...
Tak musíš pořádně vybírat. Já mam Bravu 1,2 .r.v.2001. Jsem druhý majitel.Najeto mam 75000 a auto je jak nový . Kliky vydrží třeba 10 let jen je potřeba je sem tam nastříkat silikonovým olejem. Vše potřebuje svojí péči.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 21:24, RE: Brava 1.2
anonym napsal:
Mam mecis Bravu 1.2, uz me stala +10.000 a porad je to malo.Puvod CR po prvnim majiteli a nebourana.Nerikam 100% ruce pryc,ale rozhodne bych si daval velky pozor a nechal bych auto zkontrolovat v servisu.Co se tyce dilenskeho zpracovani a kvality pouzitych materialu (nekomentuji jen plasty v interieru, ty povazuji za temer zdarile) je to bida, jeto bida, je to bida.Skoro prorezla olejova vana po 5 letech a par kilometrech je vic smutna.Odchazeji dily predni napravy (cepy, silentbloky,ramena), br...
Tak musíš pořádně vybírat. Já mam Bravu 1,2 .r.v.2001. Jsem druhý majitel.Najeto mam 75000 a auto je jak nový . Kliky vydrží třeba 10 let jen je potřeba je sem tam nastříkat silikonovým olejem. Vše potřebuje svojí péči.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 21:24, RE: Brava 1.2
anonym napsal:
Mam mecis Bravu 1.2, uz me stala +10.000 a porad je to malo.Puvod CR po prvnim majiteli a nebourana.Nerikam 100% ruce pryc,ale rozhodne bych si daval velky pozor a nechal bych auto zkontrolovat v servisu.Co se tyce dilenskeho zpracovani a kvality pouzitych materialu (nekomentuji jen plasty v interieru, ty povazuji za temer zdarile) je to bida, jeto bida, je to bida.Skoro prorezla olejova vana po 5 letech a par kilometrech je vic smutna.Odchazeji dily predni napravy (cepy, silentbloky,ramena), br...
Tak musíš pořádně vybírat. Já mam Bravu 1,2 .r.v.2001. Jsem druhý majitel.Najeto mam 75000 a auto je jak nový . Kliky vydrží třeba 10 let jen je potřeba je sem tam nastříkat silikonovým olejem. Vše potřebuje svojí péči.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.08.2006 21:24, RE: Brava 1.2
anonym napsal:
Mam mecis Bravu 1.2, uz me stala +10.000 a porad je to malo.Puvod CR po prvnim majiteli a nebourana.Nerikam 100% ruce pryc,ale rozhodne bych si daval velky pozor a nechal bych auto zkontrolovat v servisu.Co se tyce dilenskeho zpracovani a kvality pouzitych materialu (nekomentuji jen plasty v interieru, ty povazuji za temer zdarile) je to bida, jeto bida, je to bida.Skoro prorezla olejova vana po 5 letech a par kilometrech je vic smutna.Odchazeji dily predni napravy (cepy, silentbloky,ramena), br...
Tak musíš pořádně vybírat. Já mam Bravu 1,2 .r.v.2001. Jsem druhý majitel.Najeto mam 75000 a auto je jak nový . Kliky vydrží třeba 10 let jen je potřeba je sem tam nastříkat silikonovým olejem. Vše potřebuje svojí péči.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.04.2007 17:55, RE: Brava 1.2
StB..czx napsal:
Znám člověka, který je na tom podobně - i mě ta krátká životnost dílů u 1,2 překvapila. Jenže jemu to auto stojí většinu času v garáži a jezdí jen krátký trasy.

Chlape, jak můžeš pouštět stěrače, když máš zasněžený okno, ty joudo?? To je pak jasný, že ho spálíš. Ale to není Fiatem, problém je mezi sedačkou a volantem. Motorek stěračů nebo některou jinou jejich součást tímto stylem zničíš u každýho auta.
no je videt ze jouda jsi ty, proc by jako sterace nemely zvladnout odmest snih? pokud si zvyklej na shade ci fiat polski, ani se nedivim ze musis o kazde takove akci dopredu uvazovat, ale neznam nikoho komu by pri shrnovani snehu shorely motorky :D popravde takovou volovinu slysim poprve, moje byvala felicia stirala 10cisel snehu jak nic, nemluve ted o focusu ktere tech setre este 2x rychleji
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.