0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Bravo 1.6 Multijet a hodnocení majitele po 180 tis. km

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 06.10.2015 15:16, takhle to má vypadat
Dobrá a vyčerpávající recenze-jen bych osobně ten interval výměny oleje zkrátil
reagovat
GSX1100G
počet příspěvků120
datum registrace02.12.2014
Úterý 06.10.2015 19:45, Velmi pěkná recenze
Taky mne nejvíc zaujal konec ohledně servisního intervalu. První interval na výměnu motorového oleje a filtru bych udělal už na 15.000km. poté vždy nejpozději po 25tkm. Na oleji nikdy šetřit nebudu, ať si říká co chce kdo chce !
reagovat
LuCZiano
počet příspěvků19
datum registrace04.09.2015
Úterý 06.10.2015 21:57, Bravo
Spolehlivost mohu potvrdit... ve fabrice kde dělám a která padá do koncernu magneti marelli, tedy pod Fiat je flotila fiatů- Brava a Dobla, manageri mají Alfy a Lancie.
Všichni se tomu smáli, když jsme je dostali po škodovkách, ale stal se zázrak! Je tam bratru 20 bílých Fiatů Bravo a drží. A že se na nich střídá kdo má ruce a nohy a nějaký ohřívání motorů než se tomu dá kotel nikdo moc neřeší.

A že ta spolehlivost nejsou jen plky dokazuje i test němekého adacu na 100tis. km. Bravo skončilo 7 nejlepší - zdroj: http://www.autobild.de/artikel/fiat-bravo-1.9-mjt-emotion-dauertest-1171481.html

údajně to je první model automobilky postavený podle metodiky WCM (systém řízení nejen kvality dozorovaný z Japonska)

Mohu tedy jen uznale pokejvat hlavou a zvolat bravo Bravo
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Středa 07.10.2015 08:11, Bravo
Pěkné a nejspíš i povedené auto.Již před lety se podrobilo testu AutoBildu a dopadlo velmi dobře.Testovali tehdá dieselovou 1.9 110 kw.Soused vlastní benzínovou 1.4 110 kw a velmi příjemné svezení a příjemný interiér ve výbavě sport.V recenzích se dočtete,že se s tím jezdí okolo 9 l/100 km,ale z vlastní zkušenosti vím,že se nechá jezdit v pohodě okolo sedmi litrů.To auto je taková srdcovka,sám jsem o něm uvažoval,ale potřeboval jsem kombíka.Jak pisatel recenze píše o rafičce teploměru,že po dosažení provozní teploty se již ani nehne,jestli náhodou nebude taky utlumená,jak již to dnes některé vozy mají,bohužel se to týká někdy i kontrolky mazání motoru.v minulosti na to některé motory Tdi i doplatily.
reagovat
gesicht
počet příspěvků1
datum registrace27.01.2012
Středa 07.10.2015 11:17, Bravo
mám bravo 1,4 T- Jet 88kW a tak jenom doplním pár postřehů k hodně detailní recenzi. Hlavním neduhem jinak dobrého auta je dle mého názoru necitlivé řízení, které se ovšem projeví až při ostřejší jízdě zatáčkami. Jinak ostatní drobné výtky, týkající se polohy za volantem, výhledu z vozu, odvodu vody, apod. lze v klidu přejít, protože těmito neduhy trpí řada mnohem prestižnějších vozů.
Při výšce 190cm se vrtím i v Superbu II, kterého mám jako služebáka, sloupky jsou taky tlustý a při dešti teče voda ze střechy do otevřených dveří nebo okénka úplně stejně. Takže byť je Bravo můj první fiat, tudíž nejsem žádný zarytý příznivec značky, jsem v jeho hodnocení shovívavější než recenzent. Výhodou Brava, pro kterou jsem zvolil jeho koupi, je velmi solidní odhlučnění, komfort i při rychlé jízdě po dálnici a nezájem lapků. Na hodnocení spolehlivosti si netroufnu, zatím jen spokojených 50 t km při spotřebě cca 7,5 l.
reagovat
Streit.p
počet příspěvků1
datum registrace22.01.2018
Pondělí 22.01.2018 12:24, Fiat bravo 1.6multijet 77kw po317000 km
ZDRAVIM VSECHNY. JSEM PRVNI MAJITEL. VUZ JE KOUPEN 9/2011. PRAVIDELNE PO 20.000KM MENIM OLEJE A FILTRY. VE 120 TIS A 245 TIS KM JSEM MENIL ROZVODY. POPRVE OD VYROBY VE 280 TIS KM JSEM MENIL SPOJKU A PREDNI KOTOUCE A DELAS. VE FIATU ME REKLI, JAK JSEM TO DOKAZAL. NORMALNE. VE 310 TIS KM JSEM MENIL POPRVE ZADNI BRZDY A VSTRIKY. RAMENA, CHCI, TLUMICE, VSECKO PREDNI. JEZDIM PO STAVBACH. SPICA AUTO. AZ DOSLOUZI, KOUPIM SI ZASE FIATA. JIZDNI VLSTNOSTI DOBRE. JEDINOU VYTKU MAM, MA MENSI KTERA. CIM VIC JEZDIM, TIM JSOU NAKLADY NA UDRZBU MENSI. KDO NENAJEZDI ASPON 30 TIS KM RICE, NEBERTE NATUKAM. JSTE FURT V SERVISU S E.G.R. VEMTE BENZIN. PAVEL
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pondělí 22.01.2018 13:45, RE: Fiat bravo 1.6multijet 77kw po317000 km
Streit.p napsal:
ZDRAVIM VSECHNY. JSEM PRVNI MAJITEL. VUZ JE KOUPEN 9/2011. PRAVIDELNE PO 20.000KM MENIM OLEJE A FILTRY. VE 120 TIS A 245 TIS KM JSEM MENIL ROZVODY. POPRVE OD VYROBY VE 280 TIS KM JSEM MENIL SPOJKU A PREDNI KOTOUCE A DELAS. VE FIATU ME REKLI, JAK JSEM TO DOKAZAL. NORMALNE. VE 310 TIS KM JSEM MENIL POPRVE ZADNI BRZDY A VSTRIKY. RAMENA, CHCI, TLUMICE, VSECKO PREDNI. JEZDIM PO STAVBACH. SPICA AUTO. AZ DOSLOUZI, KOUPIM SI ZASE FIATA. JIZDNI VLSTNOSTI DOBRE. JEDINOU VYTKU MAM, MA MENSI KTERA. CIM VIC JEZDIM, TIM JSOU NAKLADY NA UDRZBU MENSI. KDO NENAJEZDI ASPON 30 TIS KM RICE, NEBERTE NATUKAM. JSTE FURT V SERVISU S E.G.R. VEMTE BENZIN. PAVEL


Dobrý den, sepište prosím Vaše zkušenosti s Bravem do samostatné recenze: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Informace se tak dostane k většímu okruhu čtenářů. Děkujeme
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.