0
zpět
 

diskuze k tématu: Ferrari Enzo na odpis - milionář havaroval ve 260 km/hod.

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 00:09, Enzo našrot
No tak to je síla...z tohoto vraku vylézt pouze s natrhnutou hubou. Všechna čest pane Eriksone...snad si příště dáte pozor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 01:15, Tak to snad ne
Tak to jsem od vás rozhodně nečekal, že se připojíte po bok rádoby vtipným serverů s "neobvyklými nehodami". Myslel jsem, že tehle server míří hodně vysoko, zejména kvalitními články. Vždy jsem se těšil na "poradnu" a v poslední době také na recenze majitelů. Tohle se mi zdá ale už moc !! Prosím, nedělejte ze serveru Tipcars žádný zábavný, na to může člověk zajít jinam. Vážil jsem si Vás úplně pro něco jiného!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 01:16, ožrala
Pořád to platí, ožralci mají štěstí. Může se vysekat zrovna ve 3 kilech, tak z toho vyleze symbolicky jen z jednou modřinou, aby se neřeklo. . Jinej jede po městě svých padesát, nechtěně to napere do borca co mu nedal přednost a skončí na jipce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 01:16, No ubohost
No to je pěkne trapné!! ukradnout článek!!! tenhle článek je dávno už na http://www.novinky.cz/auto/78823-havarie-ferrari-enza--totalni-zruseni-vozu-za-milion-dolaru.html
a považovat ho za svůj! A taky nevím co to sem vubec davate, tady mají být recenze atd. a né kradene članky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 01:19, Bravo
Tak to se Vám vážená redakce opět cosi povedlo. Není to tak dávno, co jsem u jedné u diskuzí pod článkem na tomhle serveru četl, že tehle server hodně rychle upadá, teď vidím že je to tak !! Myslím, že takovým trapným kopírování debilních článků, které beztak nikoho nezajímají, hlavně když už jsou staré skoro týden. Bravo, bravo, bravo - míříte skutečně do hlubin !!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 07:52, RE: Bravo
Martin A. napsal:
Tak to se Vám vážená redakce opět cosi povedlo. Není to tak dávno, co jsem u jedné u diskuzí pod článkem na tomhle serveru četl, že tehle server hodně rychle upadá, teď vidím že je to tak !! Myslím, že takovým trapným kopírování debilních článků, které beztak nikoho nezajímají, hlavně když už jsou staré skoro týden. Bravo, bravo, bravo - míříte skutečně do hlubin !!!!!!
Nevim proc ta kritika? kdo nechtel cist nemusel ,kazdemu se libi neco jineho a mimochodem pokud se vam to tak nelibilo jak -to? ze vite ze uz na jinem servru je tento clanek? asi proto ze jste se na nej uz divali a ted jen kritizujete. ja nejsem vubec proti. clovek vidi ze auto za 25 mega v poho s bezpecnosti, ale jako auto fanda jsem uronil slzu kdyz jsem videl tohoto krasavce. Preji vsem hezky den Cert ps neni treba jen kretika
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 08:32, Kritika
Taky nechápu proč ta kritika,kdo nechce ať nečte...když nedávno redakce zveřejnila fotky hostesek ze salonů tak to nekritizoval nikdo...no a že to je převzaté???no a co,každý se k tomu hned tak nedostane. Takže pánové,trocha toho černého humoru neuškodí ani Tipcarsu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 17:01, RE: Kritika
Alex napsal:
Taky nechápu proč ta kritika,kdo nechce ať nečte...když nedávno redakce zveřejnila fotky hostesek ze salonů tak to nekritizoval nikdo...no a že to je převzaté???no a co,každý se k tomu hned tak nedostane. Takže pánové,trocha toho černého humoru neuškodí ani Tipcarsu.
To je možné, ale šlohnout článek je pěkná ubohost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 18:43,
Tak končí všecky ty žumpy talianské!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 18:44, Magor
Hraje si na Schumiho ale jaksi mu to nešlo..ahahahahaha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 09:40, VŠEM KRITIKŮM A STĚŽOVATELŮM
Vogos napsal:
Hraje si na Schumiho ale jaksi mu to nešlo..ahahahahaha
Jste trubky trapný, umíte vše a všechny jen kritizovat, když někdo napíše recenzi na škodovku tak je podle vás největší hovado, kdo má doma fábii, tak je taky asi méněcenej no a když už není co kritizovat , tak se pustíte do redakce, když otiskne článek o havárii ferari. Taky jsem to četl už dřív na jiným servru a je mi úplně šumák, jestli to tipcars převzal legálně , nebo ne, patří to sem a já díky redakci za její práci..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 12:00, RE: VŠEM KRITIKŮM A STĚŽOVATELŮM
Honza... napsal:
Jste trubky trapný, umíte vše a všechny jen kritizovat, když někdo napíše recenzi na škodovku tak je podle vás největší hovado, kdo má doma fábii, tak je taky asi méněcenej no a když už není co kritizovat , tak se pustíte do redakce, když otiskne článek o havárii ferari. Taky jsem to četl už dřív na jiným servru a je mi úplně šumák, jestli to tipcars převzal legálně , nebo ne, patří to sem a já díky redakci za její práci..
Souhlas, kritizovat umí každý vůl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.03.2006 07:56, RE: No ubohost
Jirka K. napsal:
No to je pěkne trapné!! ukradnout článek!!! tenhle článek je dávno už na http://www.novinky.cz/auto/78823-havarie-ferrari-enza--totalni-zruseni-vozu-za-milion-dolaru.html
a považovat ho za svůj! A taky nevím co to sem vubec davate, tady mají být recenze atd. a né kradene članky.
...chapu-li to dobre, tak pokud nekde na svete treba otisknou, ze je Zeme kulata, tak uz nikdo jiny o tom nesmi napsat clanek?! aha....opravdu ziju asi nekde jinde nez Vy....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.03.2006 14:58, RE: No ubohost
KLR napsal:
...chapu-li to dobre, tak pokud nekde na svete treba otisknou, ze je Zeme kulata, tak uz nikdo jiny o tom nesmi napsat clanek?! aha....opravdu ziju asi nekde jinde nez Vy....
za 1. ...nevim,jestli mít v krvo 0,09 promile je ožralectví a za 2. v německu jich jje celkem dost na prodej.viz. autoscout...
čus
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.