0
zpět
 

diskuze k tématu: Ekologický poplatek se pravděpodobně dotkne i ojetin s normou Euro 3

kategorie zařazení tématu:
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Pondělí 18.05.2015 18:56, Obnova autoparku?
Chci obnovit autopark. Co udělám? Vymyslím daň, takže si to auto dotčené daní každý nechá déle, a to JE nakonec ekologické.
Ale jasno v tom nemám. Je to ekologický poplatek nebo je to poplatek za (ne na) omlazení autoparku.
Apropos, moje Mondeo je hotový kandidát na auto průměrného stáří s rokem výroby 2001 a víte co, má Euro 4 a na loňském ME emise 00 nic. Mám to prodat a koupit nějaký motor do Babety s turbem, dokud mi nenapaří daň 3000 Kč? To je pane dilema...
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Úterý 19.05.2015 09:39, RE: Obnova autoparku?
David V napsal:
Chci obnovit autopark. Co udělám? Vymyslím daň, takže si to auto dotčené daní každý nechá déle, a to JE nakonec ekologické.Ale jasno v tom nemám. Je to ekologický poplatek nebo je to poplatek za (ne na) omlazení autoparku.Apropos, moje Mondeo je hotový kandidát na auto průměrného stáří s rokem výroby 2001 a víte co, má Euro 4 a na loňském ME emise 00 nic. Mám to prodat a koupit nějaký motor do Babety s turbem, dokud mi nenapaří daň 3000 Kč? To je pane dilema...


Je to jednoduché,občane...ty ty ty nekupuj si starý vrak z bazaru nebo za něj budeš platit eko poplatek 3000.-kč !
Tady máš nové auto za 300 000.-kč na to určitě máš,když brbleš nad poplatkem :*D
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.