0
zpět
 

diskuze k tématu: Dopravní policie a odtahovka - funguje korupce?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 04:19, no a?
Jestli viníkovi naúčtují 50tis nebo 80tis je mi fuk. Stejně kradou i samy pojišťovny na řidičích. Je to vždycky jen o to kdo bude drzejší. Odtahovka s echem přijede rychle což je pro mě nejdůležitější. Ani nevím komu a kam bych měl zavolat. Tak ať ji klidně pošlou cajti. A auto si nechám opravit pouze v autorizovaném servisu své značky, a stejně koukám mechanikům k jejich radosti vždy na ruce. Takže mi tento postup nevadí, že má dotahovka dohozenej kšeft mi neva. Nebudu civět na místě nehody a pátrat komu brnknout. Riziko vidím jen v možnosti opravy ve spřáteleném servisu. Normální je stejně pov. ručení neplatit a taky nebourat. Bourají jen cipové a mnohdy se tomu ještě smějou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 07:45,
každej si potřebuje vydělat a navíc to jsou směšný částky ve srovnání s milionovými úniky, ale to nikdo neřeší, radši se budou řešit odtahovky a podobný nesmysly...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 07:57,
Vzhledem k tomu, že se do práce "nehodářů" pořád někdo naváží, tak rozhodně účastníkům dopravní nehody tel. čísla na odtahové služby nesděluji. Tel. čísla mi na požádání sdělí operační důstojník. Nyní ať si účastníci poradí jak chtějí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 12:37, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Vzhledem k tomu, že se do práce "nehodářů" pořád někdo naváží, tak rozhodně účastníkům dopravní nehody tel. čísla na odtahové služby nesděluji. Tel. čísla mi na požádání sdělí operační důstojník. Nyní ať si účastníci poradí jak chtějí...
Naprostý souhlas. Lidi sice pak koukají, že je policista zlý, že jim v krizi není ochoten pomoci, ale neví, že já bych rád pomohl, ale hlavu do oprátky za nikoho strkat nebudu. Je mi líto, ale poraď si, jak umíš.
Ale to, že místopředseda vlády skoro rok lže o svých penězích (nemalých), to inspekci a poslance nezajímá...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 13:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Vzhledem k tomu, že se do práce "nehodářů" pořád někdo naváží, tak rozhodně účastníkům dopravní nehody tel. čísla na odtahové služby nesděluji. Tel. čísla mi na požádání sdělí operační důstojník. Nyní ať si účastníci poradí jak chtějí...
Stejně by s sebou každý měl vozit aspoň doklad o povinném ručení, na něj si může připsat číslo na asistenční službu. Dnes už je to snad v ceně pojistky skoro u každé pojišťovny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.08.2007 22:13, slušná reklama
Zapoměli jste na jeden z nejdůležitějších článků okrádání pojišťoven - jejich vlastní "likvidátory škodných událostí".Ti vám, přesně jak říkáte, doporučí k opravě značkový servis se kterým mají "ty nejlepší zkušenosti". Pak se nepřestáváte divit, jak ochotně servis všechno mění a opravuje a pořád vás ujišťuje, že to je na pojišťovnu. Ale pozor, při starším voze (stačí i 5 let) vám pak pojišťovna tyto náklady tak amortizuje, že doplatíte víc než by jste si tu opravu zařídili a zaplatili sámi. Takže vy proděláte, servis vydělá a likvidátor to jistě dělal z té nejlepší vůle:)). Jen si zkuste v pojišťovně vyřídit opravu svépomocí, tzv. "na rozpočet", uvidíte tu ochotu ke spoření vlastních (pojišťovny) peněz. A o cenách pojišťovnami nasmlouvaných asistenčních služeb a odtahovek nemám ty nejmenší iluze. Kdo myslíte, že jejich náklady schvaluje? Likvidátor. Ovšem, pokud máte starší auto, pro výše popsanou amortizaci doporučuji tyto náklady přísně sledovat. On také onen pán z příkladu v článku mohl z oněch např.50tisíc zaplatit klidně 25 sám.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.