0
zpět
 

diskuze k tématu: Doporučili by jste Dodge Magnum

kategorie zařazení tématu: poradna, automobilky, americká vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.06.2015 21:38, Doporučili by jste Dodge Magnum
Dobrý den, poslední dobou mě zaujal Dodge Magnum nebo Chrysler 300C. Dle všeho to vypadá, že jsou to více či méně stejná auta. Nikde ale nemohu najít jak jsou na to tom jak naftové tak benzínové motory, jaká je dostupnost a ceny náhradních dílů a jak jsou na tom jejich automatické převodovky případně podvozky, případně slabá místa těchto aut. Chtěl jsem se tedy zeptat zda náhodou nějaké informace či zkušenosti s těmito vozy nemáte. Děkuji
reagovat
marek.sakarFB
počet příspěvků22
datum registrace21.10.2013
Čtvrtek 02.07.2015 08:36, rada
Kdyby ses nic nedozvěděl tak v Praze je servis www.atst.cz/ a tam americký káry dělaj. Tam by Ti mohli pomoct.
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Čtvrtek 02.07.2015 21:54, Magnum
Magnum se myslím ofiko nikdy do Evropy nevozil a je to taková levnější verze 300C. Znát je to hlavně uvnitř, ten interier je opravdu příšernej. Magnum je vždy jen kombik.
Měl jsem to půjčené ve státech a s motorem 3,5 to zrovna velké dělo neni. S HEMI už je to jiná písnička, a překvapivě to o moc víc než ta V6 nebere.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Čtvrtek 02.07.2015 22:15, g
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 03.07.2015 23:51, RE:
Dobrý den. Obě auta jsou u nás poměrně vzácná, Magnum se k nám oficiálně nedovážel. Chybí proto zkušenosti uživatelů. Co se týká třístovky, u nich se nejčastěji vyskytují vůle na přední nápravě, což lze odstranit většinou jen výměnou ramen za cca 5 tisíc. Dále také poruchy kompresorů klimatizace, vibrace kardanového hřídele, či únik oleje z diferenciálu (ten nepodceňujte, mnoho vozů kvůli tomuto problému „dojezdilo“). Automaty pro dlouhý život potřebují slušné zacházení a pravidelnou výměnu olejové náplně po cca 60 tis. km.
Dejte si také pozor na kusy dovezené z jejich rodné země. Často jim chybí různé homologace, kvůli nimž neprojdete na STK.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.