0
zpět
 

diskuze k tématu: Dát staré auto na vrakoviště zdarma? Problém

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.01.2007 11:20, Kocourkov
Kocourkov.... Opět vyhlášky, které nic neřeší...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.01.2007 21:49, kecy, není to problém ...asi jak pro koho no
Hmm já jsem schopný zavést na oficiální šrotiště jakékoliv auto. Musím však mít k němu techničák kde kontrolujou číslo motoru. Poté auto přijmou, já si z něj ještě vymonuju žárovky ze světel + co si chci odnést. Na šroťáku neplatím ani halíř. Poté tam auto nechám, dostanu protokol o likvidaci a jdu spolu s oddělanou SPZ ho odhlásit. Všecko je to otázka pár minut, nikdo s tím nedělá problém a je to velký známý šroťák. A to byl v mém případě dost dodělaný Wartburg. Asi je třeba vědět kde. (zkušenost stará asi 2 měsíce)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 12:36, RE: kecy, není to problém ...asi jak pro koho no
Ráďa napsal:
Hmm já jsem schopný zavést na oficiální šrotiště jakékoliv auto. Musím však mít k němu techničák kde kontrolujou číslo motoru. Poté auto přijmou, já si z něj ještě vymonuju žárovky ze světel + co si chci odnést. Na šroťáku neplatím ani halíř. Poté tam auto nechám, dostanu protokol o likvidaci a jdu spolu s oddělanou SPZ ho odhlásit. Všecko je to otázka pár minut, nikdo s tím nedělá problém a je to velký známý šroťák. A to byl v mém případě dost dodělaný Wartburg. Asi je třeba vědět kde. (zkušen...
No promiň, ale pokud nenapíšeš kde to je, tak to jsou zase tvoje kecy ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 12:41, RE: kecy, není to problém ...asi jak pro koho no
Riccardo napsal:
No promiň, ale pokud nenapíšeš kde to je, tak to jsou zase tvoje kecy ...
No oficialne bych to asi tady nepsal.Spis si napis mail nebo dej telefon a treba Ráďa ti to napise kde
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.