0
zpět
 

diskuze k tématu: Další čínské auto propadlo v crashtestu

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 07:47, hmmm
Jenom magor si bude kupovat pojízdnou rakev, vždyť ty auta se rolují jako scháde a to už je co říct!!!
To jako nemůžou vzít nějaký Volvo nebo tak něco, rozřezat si jej a zkopírovat kostru vozu? Vždyť kopírujou všechno, tak ať to dělaj pořádně, pak budou aspoň jejich auta bezpečnější!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 08:45, RE: hmmm
zigi napsal:
Jenom magor si bude kupovat pojízdnou rakev, vždyť ty auta se rolují jako scháde a to už je co říct!!!
To jako nemůžou vzít nějaký Volvo nebo tak něco, rozřezat si jej a zkopírovat kostru vozu? Vždyť kopírujou všechno, tak ať to dělaj pořádně, pak budou aspoň jejich auta bezpečnější!
Pokud jsem cetl spravne, tak auto, ktere bylo v predeslem testu,byla kopie Toleda I. Souhlasim se Zigim. Kdyz uz koupi licenci tak at okopiruji neco poradneho. MYslim, ze Cinane chteli koupit licenci na Rover 75 a jeste jeden model, ale Ford jim to nedovolil a radeji to koupil sam. Kdyby treba zkopirovali neco, co ma alespon 3 hvezdicky a dali tomu nejaky moderni kabat a hezkou cenu tak reknu ano, ujde to. Ale v dnesni dobe mit 1 - 2 hvezdicky je tragicke a radeji koupim za 550 tis ojety Mercedes E ten posledni model.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 09:57, RE: hmmm
mufik.martin napsal:
Pokud jsem cetl spravne, tak auto, ktere bylo v predeslem testu,byla kopie Toleda I. Souhlasim se Zigim. Kdyz uz koupi licenci tak at okopiruji neco poradneho. MYslim, ze Cinane chteli koupit licenci na Rover 75 a jeste jeden model, ale Ford jim to nedovolil a radeji to koupil sam. Kdyby treba zkopirovali neco, co ma alespon 3 hvezdicky a dali tomu nejaky moderni kabat a hezkou cenu tak reknu ano, ujde to. Ale v dnesni dobe mit 1 - 2 hvezdicky je tragicke a radeji koupim za 550 tis ojety Mercede...
Oni to sice skopirují, ale bez použití pořádných materiálů- výsledek je že to sice vypadá hezky a za ty peníze i k mání, ale při případné nehodě jde o masakr cestujících...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 13:09, RE: hmmm
anonym napsal:
Oni to sice skopirují, ale bez použití pořádných materiálů- výsledek je že to sice vypadá hezky a za ty peníze i k mání, ale při případné nehodě jde o masakr cestujících...
Levné věci fungovat mohou, většinou to tak ale není....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 15:04, RE: hmmm
mufik.martin napsal:
Pokud jsem cetl spravne, tak auto, ktere bylo v predeslem testu,byla kopie Toleda I. Souhlasim se Zigim. Kdyz uz koupi licenci tak at okopiruji neco poradneho. MYslim, ze Cinane chteli koupit licenci na Rover 75 a jeste jeden model, ale Ford jim to nedovolil a radeji to koupil sam. Kdyby treba zkopirovali neco, co ma alespon 3 hvezdicky a dali tomu nejaky moderni kabat a hezkou cenu tak reknu ano, ujde to. Ale v dnesni dobe mit 1 - 2 hvezdicky je tragicke a radeji koupim za 550 tis ojety Mercede...
ty narazovky sou opravdu sileny, ale vysvetlete to lidem kteri si auto kupuji s domenim ze pul mega usetrili. To auto je takovej brak, ze ani na toho logana nema. Jinak sem rad ze se tu cina neprodava, aspon myslim. Spis to teda bude otazkou casu. Mozna jako i to,ze zanedlouho budou mit treba 5 *****. Ale to uz v EU bude 6 nebo 7 .............
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 17:31,
Problem je v tom, ze s auty to dopadne jako se vsemi spotrebnimi vyrobky. Lidi budou kupovat kvuli ceny braky z ciny. Tim zacnou evropsti vyrobci prichazet o trh a budou se muset prizpusobit - zacit rovnez vyrabet brak. Dnes je to jasne videt - pokuste se koupit kvalitni televizi, DVD prehravac, hracku pro deti, fritak - je to temer nemozne. Vsecko to jsou sunty, i kdyz maji nalepku evropske firmy, ktera kdysi produkovala kvalitni vyrobky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.07.2007 12:51, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Problem je v tom, ze s auty to dopadne jako se vsemi spotrebnimi vyrobky. Lidi budou kupovat kvuli ceny braky z ciny. Tim zacnou evropsti vyrobci prichazet o trh a budou se muset prizpusobit - zacit rovnez vyrabet brak. Dnes je to jasne videt - pokuste se koupit kvalitni televizi, DVD prehravac, hracku pro deti, fritak - je to temer nemozne. Vsecko to jsou sunty, i kdyz maji nalepku evropske firmy, ktera kdysi produkovala kvalitni vyrobky.
Naprostý souhlas.Doufám však,že se katastrofické předpovědi nesplní.Ono tady ještě nejsou auta brány jako spotřební zboží (někde jo,ale globální po čr to není) a člověk co má rodinu si rozmyslí,jestli posadí svoji rodinu to takového křápu.A čínský dovoz mě taky štve.Páč mám firmu zabývající se elektrem vím,jaké značky před řekněme 15-ti lety byly.S velkou většinou dnešních "věcí" se to opravdu srovnat nedá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.07.2007 23:56, RE: bez předmětu
Passat napsal:
Naprostý souhlas.Doufám však,že se katastrofické předpovědi nesplní.Ono tady ještě nejsou auta brány jako spotřební zboží (někde jo,ale globální po čr to není) a člověk co má rodinu si rozmyslí,jestli posadí svoji rodinu to takového křápu.A čínský dovoz mě taky štve.Páč mám firmu zabývající se elektrem vím,jaké značky před řekněme 15-ti lety byly.S velkou většinou dnešních "věcí" se to opravdu srovnat nedá.
Taky souhlasím! Čína to je katastrofa...Mám taky firmu a vyrábím audiozesilovače..prakticky jsem to díky čínanum zabalil..Přitom to ale má katastrofální výsledek ve všem..Jdu koupit TV, rádio, oblečení, boty a prostě kvalita i u drahých výrobku je mizerná...Horší je že čína nás takto likviduje a postupem času kopíruje lépe a i s lepšími materiály a než si to všichni uvědomí nebudem tady v evropě schopni vyrábět ani prd páč všeci střdní a malý pod. zkrachují. Jo a do toho auta bych taky nevlezl a ten rover výrabět budou! Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.07.2007 11:44, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Taky souhlasím! Čína to je katastrofa...Mám taky firmu a vyrábím audiozesilovače..prakticky jsem to díky čínanum zabalil..Přitom to ale má katastrofální výsledek ve všem..Jdu koupit TV, rádio, oblečení, boty a prostě kvalita i u drahých výrobku je mizerná...Horší je že čína nás takto likviduje a postupem času kopíruje lépe a i s lepšími materiály a než si to všichni uvědomí nebudem tady v evropě schopni vyrábět ani prd páč všeci střdní a malý pod. zkrachují. Jo a do toho auta bych taky nevlezl ...
věř,že do 20-30let nebude v západní Evropě jediná automobilka a všechno bude v Číně. Automobilky veškorou technologii dávají do Číny a neuvědomují si,že si tady v Evropě kopou hrob.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.