0
zpět
 

diskuze k tématu: Dacia Sandero v Česku odstartovala cenové dostihy

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 09:40, Škodofka
Jenže škoda neprodává auta laciněji se slevou, nýbrž základ osekali a udělali něco na způsob Juniora. Nevidím v tom výhodnou nabídku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 10:09, RE: Škodofka
anonym napsal:
Jenže škoda neprodává auta laciněji se slevou, nýbrž základ osekali a udělali něco na způsob Juniora. Nevidím v tom výhodnou nabídku...
Včera jsem viděl v Jihlavě u Tesca vystaveného Romstera ve výbavě včetně klimatizace za 295 000 kč,původně se prodával v základu za 340 000kč.Dále tam byla vystavená Fabie za 199 000,nejspíš úplné holátko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 10:34, Ceny aut
Dacia zahájila snižování cen nových aut. Ceny ojetin spíše stagnují. Bazary přetékají a tomu se opravdu nedivím. Že bysme konečně neměli jedny z nejdražších aut v evropě?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 11:12, RE: Škodofka
anonym napsal:
Včera jsem viděl v Jihlavě u Tesca vystaveného Romstera ve výbavě včetně klimatizace za 295 000 kč,původně se prodával v základu za 340 000kč.Dále tam byla vystavená Fabie za 199 000,nejspíš úplné holátko.
Tipnul bych to na skladový předváděcí vůz vyrobenený v roce 2007. On se na tu nabídku nějakej strejc chytne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 11:14, RE: Škodofka
anonym napsal:
Včera jsem viděl v Jihlavě u Tesca vystaveného Romstera ve výbavě včetně klimatizace za 295 000 kč,původně se prodával v základu za 340 000kč.Dále tam byla vystavená Fabie za 199 000,nejspíš úplné holátko.
Tragedie je, že to asi bylo 1.2 HTP - těch aut se po bazarech válí spousta. S tímto motorem je to moooc špatný auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 12:16,
Uz to vidim, jak v tom loganu, leciny zpracovani plastu, smrdu jak kdyz tam nekdo umre... ale on se nekdo lapne za 200koliku nejakej ten stryc...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 13:36, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Uz to vidim, jak v tom loganu, leciny zpracovani plastu, smrdu jak kdyz tam nekdo umre... ale on se nekdo lapne za 200koliku nejakej ten stryc...
A co máš Ty tý strécu. Já Octu tdi na hlínách se xenonama a klimatronikem a to proto aby mně nepředjížděli za každou cenu borci v Kadetech aj. jenom proto aby si dokázali, že mají lepší auto než Logan nebo jakysito Sandero. Mimochodem co se stalo s Oslem od té doby co se proflákl, že jezdí korejcem tak se po něm slehla zem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 15:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Uz to vidim, jak v tom loganu, leciny zpracovani plastu, smrdu jak kdyz tam nekdo umre... ale on se nekdo lapne za 200koliku nejakej ten stryc...
Rozhodně je lepší než nějaký Tico,Matiz,Cintocento apodobný minirakve.Dacie mi připadá o něco bezpečnější,než mnou citované minivozy a možná lepší volba si koupit nový auto,než nahrávat lumpům v bazarech a koupit si bouračku Fabie se stočeným tachometrem.Já osobně preferuju úplně něco jiného (Grand cherokee WJ osmiválec 4,7L),ale chápu,že spousta z vás by takový neekonomický auto nechtěla živit,mě se líbí,vyhovuje mi a mám pro něj využití.V dřívějších dobách měl otec Dacii a po výměně šmejdský vačky a poloos ve cca 20000km za orig.franc.díl s tím autem najel 470000km a odstavil ho z důvodu velká koroze - jinak vše na něm bylo funkční.Kdyby to auto byla moje krevní skupina - myslím tím velikost,výkon atd.,tak se toho nebojím a jdu do něj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 15:52, Pche,
Sandero je drahe.

Ano, ako holobyt ot ujde, ale v rozumnej vybave stoji tolko co Fabia. Takze nic moc. Detto Kia.

Slabe, slabe..

Osobne som cakal Sandero v rozumnej vybave do 200 000 Kc a Ceed do 280 000 Kc. Vsetko ostatne je vela!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.09.2008 16:22, lacne=dobre
Ja bych si to sice nikdy nekupil, ale je dobre, ze sa objavili modely aut, ktore su velmi lacne, pretoze to stahuje ceny dolu aj u premiovejsich znaciek, v poslednom case su same zlavy a akcie :)))))
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.