0
zpět
 

diskuze k tématu: Dacia Logan - nyní i pro řemeslníky

kategorie zařazení tématu: automobilky, ostatní, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.03.2009 14:41, Paráda
Velmi dobrý počin, pro spoustu řemelsníků je tento pick-up ideální vozidlo
za pár kaček, lepší než kupovat několik let starou vojetou vránu nebo 2x dražší u konkurence.

I když, raději bych na místě Dacia Pick-Up viděl Škoda Pick-Up za podobnou cenu, ale to je už bohužel promarněná přiležitost, škoda to "podělala"..

Jinak nic proti Dacia, holt vědí kde je díra na trhu, už teď není problém potkávat řemeslníky s narvanou Dacii logan MCV
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.03.2009 15:34, RE: Paráda
Meade napsal:
Velmi dobrý počin, pro spoustu řemelsníků je tento pick-up ideální vozidlo
za pár kaček, lepší než kupovat několik let starou vojetou vránu nebo 2x dražší u konkurence.

I když, raději bych na místě Dacia Pick-Up viděl Škoda Pick-Up za podobnou cenu, ale to je už bohužel promarněná přiležitost, škoda to "podělala"..

Jinak nic proti Dacia, holt vědí kde je díra na trhu, už teď není problém potkávat řemeslníky s narvanou Dacii logan MCV
Felicie PICK UP by v nabídce klidně pár let ještě vydržela, v zahraničí to bylo dost úspěšné vozidlo (někde prodávané s logem VW).
Tyhle užitkové Logany mají šanci se stát trhákem, jako pick up stačí jednoduché auto. Ceny jsou pochopitelně bez DPH (dokdy?), příjemně mě překvapila slabší DCi za 209tis. (v Loganu i Sanderu se pod 250tis. nedostane, i když je to s dph).
Ovšem ta základní výbava je možná až moc spartánská - nejsou v ní ani výškově nastavitelné pásy, ani zevnitř ovládaná zrcátka, ani odkládací přihrádka v přednich dveřích (tohle vše jsem měl i v žiguliku!).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.03.2009 18:45, RE: Paráda
Muroň napsal:
Felicie PICK UP by v nabídce klidně pár let ještě vydržela, v zahraničí to bylo dost úspěšné vozidlo (někde prodávané s logem VW).
Tyhle užitkové Logany mají šanci se stát trhákem, jako pick up stačí jednoduché auto. Ceny jsou pochopitelně bez DPH (dokdy?), příjemně mě překvapila slabší DCi za 209tis. (v Loganu i Sanderu se pod 250tis. nedostane, i když je to s dph).
Ovšem ta základní výbava je možná až moc spartánská - nejsou v ní ani výškově nastavitelné pásy, ani zevnitř ovládaná zrcátka, an...
Tak jasný že ta výbava není super a odpovídajicí dnešní době, ale něco za něco, já bych ty zrcátka v elektrice klidně oželel a spousta dalšího, pokud s tím autem budu jako řemelsník vozit kde co, prostě pracovní auto jako takový, tak je mi celkem "ukradená" výbava

Jinak ohledně Felicia Pick-Up, ještě dnes by šla na dračku za cenu Dacie.. Dalo se s tím odvozit kde co, spolehlivý, případné díly levné, prostě bylo fajn.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.