0
zpět
 

diskuze k tématu: Dacia Duster 2.0 4x4 - parťák do drsného terénu

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Úterý 12.01.2016 18:20, .
zajímavá recenze, mohla by být i obsáhlejší. Rád bych ještě více detailů
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Úterý 12.01.2016 20:13, ;-)
Vypadá to, že v březnu nás pošlou do jižní afriky. Šéf o tom mluvil, šance je tak 50 % na to se těším moc. Pokud se to zrealizuje zase napíšu. Rusko je neuvěřitelná země, ale afrika....
reagovat
Gagarin_CCCP
počet příspěvků66
datum registrace02.01.2012
Středa 13.01.2016 07:14, RE: ;-)
HoNZA napsal:
Vypadá to, že v březnu nás pošlou do jižní afriky. Šéf o tom mluvil, šance je tak 50 % na to se těším moc. Pokud se to zrealizuje zase napíšu. Rusko je neuvěřitelná země, ale afrika....


Nazdar, moc pěkné počtení. Někdy tuším kolem listopadu jsem posílal do redakce recenzi na Corollu a postřehy z Portorika, kde jsem toho taky dost pojezdil, ale zatím se to neobjevilo, tak nevím kde to redakce zašila, posílal jsem to i s pěknejma fotkama. Myslím, že by to taky mohlo potěšit
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Středa 13.01.2016 08:38, RE: ;-)
Gagarin_CCCP napsal:
HoNZA napsal:
Vypadá to, že v březnu nás pošlou do jižní afriky. Šéf o tom mluvil, šance je tak 50 % na to se těším moc. Pokud se to zrealizuje zase napíšu. Rusko je neuvěřitelná země, ale afrika....
Nazdar, moc pěkné počtení. Někdy tuším kolem listopadu jsem posílal do redakce recenzi na Corollu a postřehy z Portorika, kde jsem toho taky dost pojezdil, ale zatím se to neobjevilo, tak nevím kde to redakce zašila, posílal jsem to i s pěknejma fotkama. Myslím, že by to taky mohlo potěšit


Dobrý den, děkujeme za Vaše zkušenosti s Corollou. Vaše recenze vyjde na TipCarsu v úterý 19.1. 2016. Těšíme se na další sdílení v budoucnu. Hezký den!
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Středa 13.01.2016 09:37, přezdívka
Gagarine kvůli té přezdívce mi to nedá - ty taky pracuješ v rusku?
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 13.01.2016 15:27, RE: .
Zvirak napsal:
zajímavá recenze, mohla by být i obsáhlejší. Rád bych ještě více detailů


no to je opravdu stručňák ...
Nevím jak V Kazachstánu vypadal D.Duster Já tam jezdil 6 válc Suzuki Vitara 3 lt benzín a vypadalo to , že máme žebráka , natož Dacia. Ale tou jsem jezdil na stavbě elny v Turecku a byl to držák , only 2 předokolka ,1,6 diesel ale šlapala good.
Za to při druhé návštěvě vloni po cca týdnu u docela nového exempláře Dustra odešla naštěstí těsně před letištěm v Ankaře spojka.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.