0
zpět
 

diskuze k tématu: Co vše umí parkovací asistenti?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.09.2011 12:43, Funkce automobilu
Nedávno byl tuším v Autotipu podrobný rozbor všech možných vychytávek. Dospěli tam k názoru, že jsou víceméně všechny k ničemu. Sám mám v autě automatické přepínání dálkových světel a notoricky to oslňuje kamioňáky na dálnici. Parkovací asistent zvládne údajně zaparkovat jenom tam, kam se dá víceméně zajet i předkem Těch systémů tam bylo víc, už si na všechny nepamatuju, nicméně závěr byl jasný: za takové věci se vyplatí ušetřit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.09.2011 13:23, RE: Funkce automobilu
Michal napsal:
Nedávno byl tuším v Autotipu podrobný rozbor všech možných vychytávek. Dospěli tam k názoru, že jsou víceméně všechny k ničemu. Sám mám v autě automatické přepínání dálkových světel a notoricky to oslňuje kamioňáky na dálnici. Parkovací asistent zvládne údajně zaparkovat jenom tam, kam se dá víceméně zajet i předkem Těch systémů tam bylo víc, už si na všechny nepamatuju, nicméně závěr byl jasný: za takové věci se vyplatí ušetřit.
S tím se nedá souhlasit. Automatické parkovací systémy jsou opravdu k ničemu, alespoň prozatím. Jiná je situace u čidel vzdálenosti a překážek (včetně kamer) - tady téměř bez výjimky platí čím více tím lépe - nikdy totiž nemáte jistotu, že se neocitnete v situaci řidiče jež v ostravě nabral při couvání vozíčkáře (a dostal roční trest - byť podmínečný). Stejně dobře se vám za autem při hře může schovat dítě....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.09.2011 20:12, RE: Funkce automobilu
Pavlik napsal:
S tím se nedá souhlasit. Automatické parkovací systémy jsou opravdu k ničemu, alespoň prozatím. Jiná je situace u čidel vzdálenosti a překážek (včetně kamer) - tady téměř bez výjimky platí čím více tím lépe - nikdy totiž nemáte jistotu, že se neocitnete v situaci řidiče jež v ostravě nabral při couvání vozíčkáře (a dostal roční trest - byť podmínečný). Stejně dobře se vám za autem při hře může schovat dítě....
To je pravda, čidla jsou fajn a automatická převodovka prakticky nutnost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.09.2011 21:56, RE: Funkce automobilu
Michal napsal:
To je pravda, čidla jsou fajn a automatická převodovka prakticky nutnost
Automatu jsem na chuť zatím nepřišel. Po městě jezdím poměrně málo (tak1/4) a lenost jsem zatím do takového stádia nedotáhl - byť se snažím seč mohu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.09.2011 09:02, RE: Funkce automobilu
Pavlik napsal:
Automatu jsem na chuť zatím nepřišel. Po městě jezdím poměrně málo (tak1/4) a lenost jsem zatím do takového stádia nedotáhl - byť se snažím seč mohu
To já jo. V kombinaci s dost často pobolívající achillovkou je to pro mě docela pádnej argument. Takže další auta (osobní i dodávka) už nejspíš v automatu budou. S těma čidlama - svatá pravda. Za dodávku se mi vejde celá fronta seniorů, které neuvidim... Byl jsem svědkem, jak jeden nešťastník s ivecem při couvání porazil stařenku, naštěstí to skončilo jen oděrkama a šokem...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.