0
zpět
 

diskuze k tématu: Co přidat do výbavy vozu před zimou?

kategorie zařazení tématu:
David V
počet příspěvků2055
datum registrace16.05.2007
Pátek 10.10.2014 13:24, Jsem sobec
Startovací kabely nevozím, abych je nemusel půjčovat žádnýmu moulovi, co mu na horách klekne baterka a ještě si svými nechat odpálit elektroinstalaci. Jo, může se stát, že to potká mě, ale to je můj boj. Nejspíš bych si zaplatil taxíka a zajel si na benzínku koupit novou baterku - po 5-ti letech bych jí to odpustil.
reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Pátek 10.10.2014 18:13, Co v autě v zimě nevozit ale mít u sebe
Sprej na odmražení, zvlášť při ledovce je zcela nevhodné mít v jej autě, protože když se povede solidní vrstvička ledu, je pak třeba počkat na oblevu
reagovat
PetrT
počet příspěvků1076
datum registrace24.05.2009
Pátek 10.10.2014 19:00, Zima
Lahev rumu a varnou konvici na 12v :D
reagovat
Abík
počet příspěvků93
datum registrace20.01.2009
Pondělí 13.10.2014 18:07, Někdy by toho bylo třeba i víc.
Kdo jezdí v pozdních hodinách sám v různých končinách, by toho potřeboval. Jednou jsem potřeboval lopatu. Sníh jsem odhraboval rukama v rukavicích. Od té doby ji v zimě vozím, ale právě proto jsem ji nepotřeboval. A také jsem jednou potřeboval motorovou pilu na padlý strom. Dlouho nikde nikdo. To jsem se načekal. Takže jsem se vrátil zpět do nejbližší vsi.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Pondělí 13.10.2014 18:40, RE: Někdy by toho bylo třeba i víc.
Abík napsal:
Kdo jezdí v pozdních hodinách sám v různých končinách, by toho potřeboval. Jednou jsem potřeboval lopatu. Sníh jsem odhraboval rukama v rukavicích. Od té doby ji v zimě vozím, ale právě proto jsem ji nepotřeboval. A také jsem jednou potřeboval motorovou pilu na padlý strom. Dlouho nikde nikdo. To jsem se načekal. Takže jsem se vrátil zpět do nejbližší vsi.


Mě v Sušici chytla povodeň. Potřeboval jsem záchrannej člun a pádla. Taky to s sebou běžně nevozím . Ale ten rum není od věci
reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Úterý 14.10.2014 07:30, RE: Někdy by toho bylo třeba i víc.
Abík napsal:
Kdo jezdí v pozdních hodinách sám v různých končinách, by toho potřeboval. Jednou jsem potřeboval lopatu. Sníh jsem odhraboval rukama v rukavicích. Od té doby ji v zimě vozím, ale právě proto jsem ji nepotřeboval. A také jsem jednou potřeboval motorovou pilu na padlý strom. Dlouho nikde nikdo. To jsem se načekal. Takže jsem se vrátil zpět do nejbližší vsi.


Jo, lopatka je víceúčelová, tu doporučuji, s kvalitní armádní se dá i ledacos přeseknout a v nouzi poslouží i jako účinný sebeobranný prostředek.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.