0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën ZX po osmnácti letech služby

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 12:22, Konečně :-)
Už jsem si říkal že jsou tady dost dlouho poměrně slušné recenze a dlouho jsem se ničemu nezasmál. Konečně trocha "legrace" před prodlouženým víkendem - autor vše co napsal snad ani nemohl myslet vážně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 13:00, RE: Konečně :-)
duch napsal:
Už jsem si říkal že jsou tady dost dlouho poměrně slušné recenze a dlouho jsem se ničemu nezasmál. Konečně trocha "legrace" před prodlouženým víkendem - autor vše co napsal snad ani nemohl myslet vážně
Jistě, opožděný apríl! V době svého vzniku to bylo mohlo být docela dobré, možná neoprávněně přehlížené, auto. Jeden kolega ho bez větších problémů provozuje dodnes.
Super je ta pasáž o těch Škůdkách jak jezdí těch 40km/h a On mezi 80-110...fak super.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 13:01, RE: Konečně :-)
duch napsal:
Už jsem si říkal že jsou tady dost dlouho poměrně slušné recenze a dlouho jsem se ničemu nezasmál. Konečně trocha "legrace" před prodlouženým víkendem - autor vše co napsal snad ani nemohl myslet vážně
Určitě to vážně nemyslel a napsané je to opravdu skvěle.Třeba to řazení 5ky (šikmo dopředu) nebo jak v pohodě naložil 150cm vysokou lednici do auta které má na výšku 139cm atd.Dnes je to prostě legrace.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 13:23, RE: Konečně :-)
duch napsal:
Už jsem si říkal že jsou tady dost dlouho poměrně slušné recenze a dlouho jsem se ničemu nezasmál. Konečně trocha "legrace" před prodlouženým víkendem - autor vše co napsal snad ani nemohl myslet vážně
Náhodou...většina motoristů recenzentovi musí závidět. Je se svým autem naprosto spokojen - vše si opraví sám, nějaká fyzika ho neomezuje (před zatáčkou přidá, přes šraňky jezdí 150, není díra v silnici, kterou by nevymetl), rozjíždí se na pětku, přitom na dvojku jezdí 100 (může zařadit, co chce, vždy to pojede nejlíp a všem ujede), do auta naloží i unimobuňku atd.
Někdo má za ženu krávu, ale je s ní šťastný. Jiný jezdí s 18 let starým autem (které však není špatné), které nikdy nebude překonáno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 13:45, tričková teplota
citroen - překoná Vaše představy
v práci máme pár slováků a je zvláštní,že jsou podobně padlý na hlavu jako tenhle...
motor vpředu,pohon na předek,smyk nedotáčivý...kdo by to čekal :)
kufr je nafukovací a nič nieje problém :)
natáčecí náprava dovoluje projet libovolnou rychlostí zatáčku a ještě v ní přidat...a zkroucené pokračuje i za zatáčkou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 15:30, ??
Nechápu, proč mu chybí klimatizace. Když si vytápí na 35 stupňů, tak musí topit i většinu léta.

Jinak bych čekal, že hned po koupi vymění spojku, která byla po smrti už při koupi, ale on vyměnil rádio.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 17:39,
Fakt je, že se zde dá přečíst mnoho zajímavého. Nechápu, jak to tyhle experti dělají, že každý jezdí na plný plyn za tak nízkou spotťebu. Tim, že jezdíte po D1 z 19 let starou popelnící prasácky tím bych se moc nechlubil, ale že ještě tvrdíte, že jezdíte tímto stylem za 7l/100 km s benzínovou 1.4 to je snad zázrak. Dále by mne zajímalo, jakou máte flotilu v práci, když s ní odmítáte jezdit. Jsou to ještě vozy z 80 let ???. Přeji hodně šťastných kilometrů a doufám, že vás na nejenom na D1 nikdy nepotkám...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 18:26, Konečně ...
... POŘÁDNÉ auto! (jen škoda že nejde o tu "ostrou" verzi 120 kW! .-)
PS: A já ("bubka") zvažuji, jestli pomalu není čas Brumlu prodat ...
PPS: Koho to ZAJÍMÁ, maličko jsem "akutalizovala"

http://www.flickr.com/photos/30642098@N08

Pěkný den (a prodloužený víkend ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 18:38, humorista
Tak pan ze Slovenska je očividně humorista. Jenom přemejšlim, že sem udělal chybu že sem si tohle auto taky nekoupil, když tim všem ukážu záda, jezdim za hubičku, všechno do toho dám a navíc to má posuvný zadní sedadla... :)))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 19:13, ryzí nadšení
Pánovi závidím, že dokáže mít ze ZX Vánoce. Tak tomu se říká nadšení Primárně to za ty peníze není špatné auto, to nn. Ale recenze srší optimismem a reálné zákonitosti jdou stranou. Pružení by v tom případě mohl závidět i Lincoln Town car , o jiných faktech nemluvě. Ale co naděláme, viva Citroen ! Lepší, než kdyby měl ten Forman a pěl chvály na něj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.04.2009 23:33, RE: Konečně ...
Kylie napsal:
... POŘÁDNÉ auto! (jen škoda že nejde o tu "ostrou" verzi 120 kW! .-)
PS: A já ("bubka") zvažuji, jestli pomalu není čas Brumlu prodat ...
PPS: Koho to ZAJÍMÁ, maličko jsem "akutalizovala"

http://www.flickr.com/photos/30642098@N08

Pěkný den (a prodloužený víkend ,-)
Fotka s číslem 6 je bezvadná! Takový pobaveně-nadnesený výraz!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.05.2009 10:21, RE: Konečně ...
Muroň napsal:
Fotka s číslem 6 je bezvadná! Takový pobaveně-nadnesený výraz!!!
Souhlas s Muronem foto č.6 je nejhezčí. Kylie moc Vám to sluší
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.05.2009 17:46, RE: Konečně ...
Karel4x4 napsal:
Souhlas s Muronem foto č.6 je nejhezčí. Kylie moc Vám to sluší
Tak já vám (pěkně) DĚKUJi! ,-)
Já sen NEJ"víc" bavila na fotce č. 1 (to jsem se opravdu málem "posmála" a NEtušila jsem že mne "sudce moje" fotí ... )
Pěkný den ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.05.2009 17:48, Děkuji ...
Muroň napsal:
Fotka s číslem 6 je bezvadná! Takový pobaveně-nadnesený výraz!!!
... musím přiznat, že vůz co na fotce č. 6 řídím je (Ale psssst! Aby to Brumla NEslyšel!) ještě o "maličko/malilinko" LEPŠí než Brumla..
Pěkný den ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 03.05.2009 19:22, RE: Konečně ...
Kylie napsal:
... POŘÁDNÉ auto! (jen škoda že nejde o tu "ostrou" verzi 120 kW! .-)
PS: A já ("bubka") zvažuji, jestli pomalu není čas Brumlu prodat ...
PPS: Koho to ZAJÍMÁ, maličko jsem "akutalizovala"

http://www.flickr.com/photos/30642098@N08

Pěkný den (a prodloužený víkend ,-)
Fotka č. 6 je opravdu úžasná
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.05.2009 15:35, no to teda
sem se pobavil,...ještě o malinko ale jen malinko více,než když mi volal soused,abych se přišel podívat k němu do garáže na jeho novou káru vyšší střední třídy a ejhle ,tam stála krásná 7let nová Fába v kombajnu v zelený metle,jinak samozřejmě gratuluju
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.