0
zpět
 

diskuze k tématu: TEST : Citroën C4 – láká hlavně vzhledem

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.04.2005 18:40, C4
C4 je bezesporu moc vydařené auto, ne nadarmo se taky stalo autem roku v británii... Ale ten interiér mě připadá takový neosobní, ale to je asi o zvyku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.04.2005 20:31, RE: C4
Dalis napsal:
C4 je bezesporu moc vydařené auto, ne nadarmo se taky stalo autem roku v británii... Ale ten interiér mě připadá takový neosobní, ale to je asi o zvyku...
Interiér je otázkou zvyku. Cílem bylo odlišit se od ostatních a upoutat netradičním řešením a tím zdůraznit, že tohle auto je něčím jiné. Osobně bych si asi po týdnu zvykl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.04.2005 20:40, RE: C4
Dalis napsal:
C4 je bezesporu moc vydařené auto, ne nadarmo se taky stalo autem roku v británii... Ale ten interiér mě připadá takový neosobní, ale to je asi o zvyku...
pokud slo o odliseni, tak si myslim ze se tento zamer frantikum celkem povedl.sam mam radeji konzervativnejsi interier a palubku vubec.Dva hlavni rafickove budiky musi byt.zbytek uz je navic )) ale proti gustu....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.04.2005 20:49, automobil c4 (citron)
uuuuuf to je takovej vodpich uplne na nem ujizdim je sexy jako muj starej -automobil taky citron
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.04.2005 11:35, RE: C4
Dalis napsal:
C4 je bezesporu moc vydařené auto, ne nadarmo se taky stalo autem roku v británii... Ale ten interiér mě připadá takový neosobní, ale to je asi o zvyku...
Mě se C4 strašně moc líbí, mět pár tisícovek k dobru tak ho beru.Super design!!!
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.