0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën Jumper 3.0 HDI L1H1: Nejlepší je motor

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
olda
počet příspěvků2
datum registrace04.07.2007
Čtvrtek 20.08.2015 00:39, Variabilita,spotřeba.
určitě je variabilnější provedení s třímístnými lavicemi.Vycvakat je z auta ven je dílem okamžiku, akorát jedna váží snad 90kg, tak jsou zapotřebí dva. Jsou pohodlné,ale nelze je polohovat,pouze úplně sklopit.Také podlaha je v tomto provedení nížší,o celej ten vnitřní schod je více místa.Interier je rovněž pěknej, vč.klimy vzadu.
Mám L2H2 panoramu v balení z roku 09,takže ten třílitr (iveco) má ještě jen 116kW. Celoroční průměrná spotřeba je pod 9 litrů,povětšinou ale nejsem nijak naložený. Cesta na jadran v plném obsazení byla za 10,5L (cca 50% dálnice) , na povolených rychlostních limitech.
Spotřeby jsou reálně změřené, palubák kecá...
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Čtvrtek 20.08.2015 14:14, RE: Variabilita,spotřeba.
olda napsal:
určitě je variabilnější provedení s třímístnými lavicemi.Vycvakat je z auta ven je dílem okamžiku, akorát jedna váží snad 90kg, tak jsou zapotřebí dva. Jsou pohodlné,ale nelze je polohovat,pouze úplně sklopit.Také podlaha je v tomto provedení nížší,o celej ten vnitřní schod je více místa.Interier je rovněž pěknej, vč.klimy vzadu.Mám L2H2 panoramu v balení z roku 09,takže ten třílitr (iveco) má ještě jen 116kW. Celoroční průměrná spotřeba je pod 9 litrů,povětšinou ale nejsem nijak naložený. Cesta na jadran v plném obsazení byla za 10,5L (cca 50% dálnice) , na povolených rychlostních limitech.Spotřeby jsou reálně změřené, palubák kecá...


Dobrý den, rozepište prosím svou zkušenost s Vaším vozem a vytvořte vlastní recenzi zde: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Děkujeme.
reagovat
kristian2
počet příspěvků272
datum registrace31.03.2015
Čtvrtek 20.08.2015 22:12, k
normálně nevěřím svím očím 3,0 HDI to jde dnes ještě koupit?Fandím jim a přeji úspěch stímto motorem navzdory ceně.Už i můj oblíbený renault trafic lze koupit pouze 1,6 dci a to považuji za tragédii
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.