0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën C4 1.6HDi 68kw intervaly výměn dílů

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, technické dotazy, ostatní, automobilky, francouzská vozidla
Panpan
počet příspěvků1
datum registrace08.04.2016
Pátek 08.04.2016 14:32, Citroën C4 1.6HDi 68kw intervaly výměn dílů
Dobrý den, asi před půl rokem jsme koupili Citroën C4 s motorem 1.6HDi 68kw r. V. 2012 doposud vše fungovalo naprosto bez problémů a rád bych také, aby to tak zůstalo, takže před první technickou, co nás čeká, bych rád udělal co je třeba. Jelikož ale serviska přestala být vedená po skončení záruky, nevím kdy se má co měnit, jasně, olej filtry to je jasné, ale co dál? Momentálně najeto 130 000. Jak je to třeba s rozvody atp.? Jaký mají předepsané intervaly a případně na kolik to cca vyjde? Děkuji
reagovat
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Sobota 09.04.2016 01:59, RE: Citroën C4 1.6HDi 68kw intervaly výměn dílů
Panpan napsal:
Dobrý den, asi před půl rokem jsme koupili Citroën C4 s motorem 1.6HDi 68kw r. V. 2012 doposud vše fungovalo naprosto bez problémů a rád bych také, aby to tak zůstalo, takže před první technickou, co nás čeká, bych rád udělal co je třeba. Jelikož ale serviska přestala být vedená po skončení záruky, nevím kdy se má co měnit, jasně, olej filtry to je jasné, ale co dál? Momentálně najeto 130 000. Jak je to třeba s rozvody atp.? Jaký mají předepsané intervaly a případně na kolik to cca vyjde? Děkuji


To na co se ptáte je snad popsáno v manuálu k autu ne? Nebo jste koupil auto bez původní dokumentace? Být vámi, tak servisuji auto v autorizovaném servisu, tam vědí jak konkrétní auto správně servisovat.
reagovat
Corlis
počet příspěvků135
datum registrace14.03.2007
Pondělí 11.04.2016 17:27, RE: Citroën C4 1.6HDi 68kw intervaly výměn dílů
Petr S napsal:
Panpan napsal:
Dobrý den, asi před půl rokem jsme koupili Citroën C4 s motorem 1.6HDi 68kw r. V. 2012 doposud vše fungovalo naprosto bez problémů a rád bych také, aby to tak zůstalo, takže před první technickou, co nás čeká, bych rád udělal co je třeba. Jelikož ale serviska přestala být vedená po skončení záruky, nevím kdy se má co měnit, jasně, olej filtry to je jasné, ale co dál? Momentálně najeto 130 000. Jak je to třeba s rozvody atp.? Jaký mají předepsané intervaly a případně na kolik to cca vyjde? Děkuji
To na co se ptáte je snad popsáno v manuálu k autu ne? Nebo jste koupil auto bez původní dokumentace? Být vámi, tak servisuji auto v autorizovaném servisu, tam vědí jak konkrétní auto správně servisovat.




petr byl rychlejší, ano, jedte do autorizáku, kde ví. Já měl podobnou situaci před lety, zajel jsem a napíchli diagnostiku a vyměnili vše, co bylo potřeba. Tenkrát mne to stálo ranec, ale měl jsem klid.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.