0
zpět
 

diskuze k tématu: Novinka Citroenu: C3 Picasso

kategorie zařazení tématu: automobilky, francouzská vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.03.2009 00:18, Vzhled...?
....no vypadá to zajímavě, ale nedovedu si představit sebe že bych v tom jezdil.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.03.2009 07:16, RE: Vzhled...?
vasapasa napsal:
....no vypadá to zajímavě, ale nedovedu si představit sebe že bych v tom jezdil.....
A to já zas jo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.03.2009 14:17, Hmmm, další malý ...
... "autobus", tentokrát ze Slovenska - no když to někdo opravdu POTŘEBUJE, budiž proč ne (jinak raději nějakou "cupku"), ale PROČ proboha PROĆ se v česku ZASE zabízí JEN v omezeném počtu motorů (výbav)? Tedy KONKRÉTNĚ NEchápu, proč se k vozu NEnabízí ten "nej-" (-lepší/-vhodnější) motor 1.6 HDi 80 kW?!?!?
Už dříve mi u benzínového 1.6 150 PS v Citroën C4 či 3.0 V6 v C5 "vysvětlili/řekli", že je to pro česko (čechy) prostě "škoda" - těch pár lidí si to JINDE může koupit, ale když na SLOVENSKU to "jde", tak PROČ ne v česku?!?
PS: A to že do nové C5 (opět - v ČESKU) NEnabízí ta krásná příplatková 19ti palcová kola (co jsou na většině reklamních fotografií - pochopitelně i v tom česku) - to mne přímo "uráží"
Pěkný den (a v česku STEJNĚ kvalitní naftu - jako na Slovensku a STEJNOU nabídku příplatkových prvků a motorů - jako na Slovensku, tedy "alespoň" ... šířka nabídky jako v Deutschland by byla JEŠTĚ "lepší" ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.03.2009 17:41, RE: Hmmm, další malý ...
Kylie napsal:
... "autobus", tentokrát ze Slovenska - no když to někdo opravdu POTŘEBUJE, budiž proč ne (jinak raději nějakou "cupku"), ale PROČ proboha PROĆ se v česku ZASE zabízí JEN v omezeném počtu motorů (výbav)? Tedy KONKRÉTNĚ NEchápu, proč se k vozu NEnabízí ten "nej-" (-lepší/-vhodnější) motor 1.6 HDi 80 kW?!?!?
Už dříve mi u benzínového 1.6 150 PS v Citroën C4 či 3.0 V6 v C5 "vysvětlili/řekli", že je to pro česko (čechy) prostě "škoda" - těch pár lidí si to JINDE může koupit, ale k...
Učí se od Škody. Asi si přiřazování nevhodných motorizací ve Škodě nepatentovali. No a už to valí i Citroen. Tady je jasně vidět, že konc. VW má prostě náskok oproti Citroenu (díky simply clever technice pro das auto emocion). Český trh je navíc natolik exkluzivní, že ostatní trhy narozdíl od toho našeho ty zbytečné motory nabízí ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.03.2009 19:44, Seb Loeb
koukam, ze na seste image fotce ridi Seb Loeb ... to asi nebude ostra rallye verze? :)) ... jinak je to peknej krabicoid.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.03.2009 00:08, RE: Seb Loeb
isis2000 napsal:
koukam, ze na seste image fotce ridi Seb Loeb ... to asi nebude ostra rallye verze? :)) ... jinak je to peknej krabicoid.
Víte že Seb(astin) Loeb VYHRÁL už 50tý závod WRC Rally?
A i ČECH Martin Prokop v JWRC uspěl - v česku se o tom skoro NEpíše (je to tím že NEjezdí se škodou? Mám pocit že o těch pár spíše PODprůměrných výsledcích škoda ve wrc se psalo víc ...)
KRABICoid to tedy je ... a počkejte až do česka dorazí Nissan Cube!
Pěkný den ,-)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.