0
zpět
 

diskuze k tématu: Novinky Chevroletu: Aveo a HHR v ČR

kategorie zařazení tématu: americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 00:24, 600?
No já teda nevím zaujme to jo, ale ráno sem jistě osel napíše že za těch 600 se dá koupit i Superb a ten jede vocpodu sice míň protože to je 1,4 ale když si připlatíte za nafťáka tak ten pojede eště víc odcpodu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 05:58, RE: 600?
vasapasa napsal:
No já teda nevím zaujme to jo, ale ráno sem jistě osel napíše že za těch 600 se dá koupit i Superb a ten jede vocpodu sice míň protože to je 1,4 ale když si připlatíte za nafťáka tak ten pojede eště víc odcpodu.
Čovečééé jak Ty to děláš, Ty snad umíš číst myšlenky! Ale co Superb, za 600 000 už koupíš i nějakou vočesanou Voktávku a to je teprve mazec!
HHR se mi nelíbí. Ale protože v českejch koncernovejch časácích jej tvrdě kritizují (prý málo hodnotný interiér, prý vysoká sotřeba atd.), tak to bude asi dobrý auto. Protože jsem u dealera Chevroletu/Daewoo vzal dva (skoro)nový vozy a do servisu tam taky už nějakej rok jezdím, tak se v HHR určittě svezu. Jen co ho bude mít na prodejně. A jsem zvědavej, jaký je doopravdy!

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 09:35, Jirka
Ten HHR jsem před pár týdny viděl stát u Tesca v Opavě. No hnus to byl už z dálky, ale jak jsem přišel, tak to bylo teprve pokoukáníčko. Taková slátanina všeho možného, to se jen tak nevidí. Hlavně zepředu o vypadalo hrozně. Jó ale v JU ES EJ se jich prodalo 200 000...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 09:45, Prepinace bezpecnostnich pasu
Me by spis zajimalo, jak funguji ty prepinace bezpecnostnich pasu, o kterych je rec v zaveru clanku. Co to vlastne prepina? O predpinacich uz jsem slysel a jejich princip znam, ale toto bude asi nejaka revolucni novinka. Ze, pane redaktore?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 19:24, RE: Prepinace bezpecnostnich pasu
anonym napsal:
Me by spis zajimalo, jak funguji ty prepinace bezpecnostnich pasu, o kterych je rec v zaveru clanku. Co to vlastne prepina? O predpinacich uz jsem slysel a jejich princip znam, ale toto bude asi nejaka revolucni novinka. Ze, pane redaktore?
no já nevím chlape,ale jestli dobře čtu tak tam o přepínačích nic není.Souhlasíš?píše předepínače což je taky divnej výraz,zdomácněl jak píšeš předpínače,ale slovíčkařit se tady nemusí ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 20:12, RE: Prepinace bezpecnostnich pasu
anonym napsal:
no já nevím chlape,ale jestli dobře čtu tak tam o přepínačích nic není.Souhlasíš?píše předepínače což je taky divnej výraz,zdomácněl jak píšeš předpínače,ale slovíčkařit se tady nemusí ne?
Dobrý den, díky za upozornění. Správný výraz je "předpínače" a je již v textu uveden správně. Fajn víkend
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.06.2008 20:30, Cena Avea ????
Třídvířko stojí 217900.-Kč a pětidveřák je levnější o 10000.-Kč a stojí 227900.-Kč???I tak vypadá celkem fajn.Go Aveo go.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.06.2008 09:30, RE: Jirka
anonym napsal:
Ten HHR jsem před pár týdny viděl stát u Tesca v Opavě. No hnus to byl už z dálky, ale jak jsem přišel, tak to bylo teprve pokoukáníčko. Taková slátanina všeho možného, to se jen tak nevidí. Hlavně zepředu o vypadalo hrozně. Jó ale v JU ES EJ se jich prodalo 200 000...
A kolik se už v Evropě prodalo Octávek, to je teprve hnus!

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.06.2008 15:59, RE: Jirka
anonym napsal:
A kolik se už v Evropě prodalo Octávek, to je teprve hnus!

Osel
Na OCtávku se dá aspoň dívat normálně, ne mezi prsty...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.