0
zpět
 

diskuze k tématu: Chevrolet Orlando

kategorie zařazení tématu: americká vozidla
inza
počet příspěvků5
datum registrace17.10.2008
Pondělí 29.12.2014 21:57, hodnocení
Mám taky 1.8 LPG v automatu

Problémy s LPG nebyly asi v reduktoru ale celkovém nastavení systému - toto auto je na 1.8 atmosferický motor poměrně těžké a nejede, natož pak s LPG (a automatem).

Mám 190cm, kolega 195cm a v pohodě se vepředu vejdeme. V druhé řadě je za mnou místa opravu málo (spíš žádné), nad hlavou je místa i včetně střešního okna relativně dost. Sedím nízko a daleko od pedálů, volant má velký rozsah seřízení jak podélného tak výškového.

Místo v druhé řadě je bohužel podmíněno především neposuvnou řadou sedaček ve druhé řadě. Při "normálním" řidiči je ho tedy relativní dostatek, za mnou nic.
V porovnání např. se Superbem, kde je místa vzadu dostatek vždy je to strašné, v Superbu si ale sedačku řidiče nemůžu posunout dozadu tak, jak bych potřeboval.
To, že 2. řadu sedadel nelze posunout, má výhodu, že veškeré sklápění sedadel má přesně svoje místo, tedy zadní vždy lze sklopit i vyklopit, nic se nenastavuje a vždy to vyjde.

Na 3. řadu se vejdu i já se 190cm a 100kg a to bych rozhodně cestu z Brna do Prahy a zpět přežil. Není moc aut, kde v této ceně / délce / kvalitě jsou zadní sedačky tak pohodlné a v mezích možností "velké" tak jako u Orlanda / Captivy (tam jsou mimochodem stejné). Místa pro nárty je tam hodně málo, ale i moje 45ky se vejdou :)

Každopádně Orland máme více, celkem najeto tak 500tis km a z tohoto hodnocení bych řekl, že s ohledem na poměr cena / velikost / spolehlivost nic zajímavějšího není (pokud tedy pomineme např. Suzuki Splash v akci za 189tis s 5ti letou zárukou - pak je cena poloviční a můžu tedy mít 2 Splashe za 1 Orlando a to se vyplatí
reagovat
pale
počet příspěvků16
datum registrace10.11.2011
Čtvrtek 31.12.2015 21:52, Orlando
Orlando jsem zakoupil po mnoha předešlých a i dražších vozech a rozhodně smekám před autem klobouk. Mám diesel 163 koní a co mě na autě udivuje je naprostá tichost v interiéru vč. dálničních rychlostí a téměř žádné vibrace, motor se chová jako benzín s famózním zátahem. Spotřeba od 5,6 (mimo město), 8 ve městě, průměr mám 6,6 l vč. dálnic. Překvapil mě i podvozek, s jakou jistotou na kategorii MPV jede a zatáčí, jediná výtka směřuje k hlučnějším přejezdům nerovností, ale ani zde to není nic nepříjemného, jen a pouze lehce slyšitelné. Na všechny auta se dívám i po stránce technologického zpracování a i po této stránce nemám výtek, dobrá antikorozní úprava, pozinkovaná karosérie, v interiéru nejsou žádné pazvuky, nic po zatlačení např. na výplň dveří nevrže (což ani u nových aut nebývá vždy zvykem), příjemně tlumené zavírání dveří. Tohle auto, jak jsem značku Chevrolet nikdy moc nebral (ach ty předsudky) me velmi překvapilo i mezi širokou plejádou nových vozů, které jsem měl možnost vyzkoušet. Už jen třešničkou na dortu je 7 míst v interiéru.
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Úterý 24.05.2016 10:17, RE: Orlando
pale napsal:
Orlando jsem zakoupil po mnoha předešlých a i dražších vozech a rozhodně smekám před autem klobouk. Mám diesel 163 koní a co mě na autě udivuje je naprostá tichost v interiéru vč. dálničních rychlostí a téměř žádné vibrace, motor se chová jako benzín s famózním zátahem. Spotřeba od 5,6 (mimo město), 8 ve městě, průměr mám 6,6 l vč. dálnic. Překvapil mě i podvozek, s jakou jistotou na kategorii MPV jede a zatáčí, jediná výtka směřuje k hlučnějším přejezdům nerovností, ale ani zde to není nic nepříjemného, jen a pouze lehce slyšitelné. Na všechny auta se dívám i po stránce technologického zpracování a i po této stránce nemám výtek, dobrá antikorozní úprava, pozinkovaná karosérie, v interiéru nejsou žádné pazvuky, nic po zatlačení např. na výplň dveří nevrže (což ani u nových aut nebývá vždy zvykem), příjemně tlumené zavírání dveří. Tohle auto, jak jsem značku Chevrolet nikdy moc nebral (ach ty předsudky) me velmi překvapilo i mezi širokou plejádou nových vozů, které jsem měl možnost vyzkoušet. Už jen třešničkou na dortu je 7 míst v interiéru.


Dobrý den, sepište prosím Vaše zkušenosti s Orlandem do recenze na Tipcars: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Děkujeme
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.