0
zpět
 

diskuze k tématu: Chevrolet Cruze 1.6 LS: Korejský Američan

kategorie zařazení tématu: americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.12.2009 00:57, Chytrý tah Chevroletu...
Již jsem měl krátce tu čest s tímto vozem a musím řící (ačkoli mě osobně nepřesvědčil), že má veliký potenciál, rozvířit vody levných automobilů. Je spousta automobilů svými vlastnostmi i cenovkou podobných tomuto, ale tenhle má něco na víc - hezky vypadá (ačkoli to je individuální záležitost), nepatří do kategorie těch malých (jako valná část vozů s podobnou cenovkou) a nabízí slušnou výbavu (za kterou se jinde připlácí), tudíž zde máme dostupný (opět individuální záležitost) rodinný vůz... Škoda jen toho motorového osazení, ale což, jiní jsou na tom i hůře... ;o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.12.2009 01:03, Honza42
Strašně stísněný interier. V základu volant nejde osově posouvat. A výškové seřizování je i v nejvyšší poloze tak nízko, že se tam prostě nevejdu - ruka neprojde mezi věncem a stehnem. To by tam potom ale nemuseli dávat volant, stačila by řidítka.
Takže tím prohlídka začala a skončila zároveň.

Líp si sednu i do Fiata Punto nebo Opla Corsy či jiného trpaslíka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.12.2009 11:54, Výhodnost mi uniká
Dříve bylo velké plus alespoň v ceně. Nevím, ale mě za mizerný motor 320 papouchů přijde dost. Je tu navíc mraky alternativ. Třeba Octavia Tour Tfumf, kde se se slušnou výbavou lze pohybovat kolem částky 300 Kč s léty prověřenou, spolehlivou a na vůz dostatečnou 1.6.
Komu by vadila neaktuálnost Octavie Tour, pak tu máme zcela aktuální Renalt Fluence. Vynechejme požadavek na sedan a rázem tu je Ceed, Mégane, Focus...
Já nevidím jediný důvod, proč bych měl o Cruze vůbec uvažovat. Vidím na trhu mraky mnohem racionálnějších i oku lahodících voleb.
Pro mě je Cruze naprostá nula. Čili ani plus, ani mínus, prostě nula.
Nicméně souhlasím s tím, že vůz má v sobě potenciál a hlavním argumentem proč ne by pro mě byly právě nepovedené hnací a převodové ústrojí. Což se s časem může změnit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.12.2009 13:06, RE: Výhodnost mi uniká
rohYpnol napsal:
Dříve bylo velké plus alespoň v ceně. Nevím, ale mě za mizerný motor 320 papouchů přijde dost. Je tu navíc mraky alternativ. Třeba Octavia Tour Tfumf, kde se se slušnou výbavou lze pohybovat kolem částky 300 Kč s léty prověřenou, spolehlivou a na vůz dostatečnou 1.6.
Komu by vadila neaktuálnost Octavie Tour, pak tu máme zcela aktuální Renalt Fluence. Vynechejme požadavek na sedan a rázem tu je Ceed, Mégane, Focus...
Já nevidím jediný důvod, proč bych měl o Cruze vůbec uvažovat. Vidím na trhu mra...
Ano, je to tak, je mnoho podobných vozů, ale vzpomeňme, jak dobře se prodává kombinace nepovedeného motoru a přemrštěné ceny... Nemusím chodit daleko, tuzemská Fabia s htp a mizernou výbavou je jasným příkladem. Dle mého názoru půjdou ceny Cruze ještě dolu, nebo přijdou nějaké výhodné balíčky výbavy, co já vím, toto je "startovací" cena, která nebude na věky. Zrovna tak nabídka motorů se může časem změnit.
Mě však tento vůz nepřesvěčil, jak píšete Vy, je to nula, nic víc, nic míň. Po prvním shledání jsem si řekl, že nevypadá špatně, potom mě zajímala cena, ale jakmile jsem zhlédl motorovou paletu, ztratil jsem zájem si ho vůbec vyzkoušet. Pak už stačilo přečíst testy jako tento a pápá lálá ;o) Nic pro mě. Navíc sedan, čili pro mě nepraktická záležitost. Někde jsem četl, že možná přijde i verze kombi, což by mohl být pro zájemce zajímavější kousek.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.