0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaky motor chevrolet captiva 3.2 x 2.4?? Lpg

kategorie zařazení tématu: automobilky, americká vozidla
KubusPuchatek
počet příspěvků55
datum registrace04.12.2015
Úterý 04.04.2017 19:35, Jaky motor chevrolet captiva 3.2 x 2.4?? Lpg
Zdtavim vhtel bych se zeptat, jaky motor by jst3 mi doporučili 3.2nebo 2.4?bude předělaný na lpg..:)
reagovat
Odyone1
počet příspěvků13
datum registrace29.03.2017
Středa 05.04.2017 13:17, Captivu?
Doporučuji volit naprosto jiné vozidlo, nežli je Captiva, po osobních zkušenostech s jízdními vlastnostmi, hluky, lacinými plasty, pazvuky a pod. bych se tomuto autu vyhnul obloukem a volil jiné značky.
reagovat
KubusPuchatek
počet příspěvků55
datum registrace04.12.2015
Středa 05.04.2017 14:58, Cervolet captiva lpg
Máte zkušenosti s tímto vozem? Mužů vás poprosit trosku to rozepsat? :) závady ceny ND a tak?
reagovat
Odyone1
počet příspěvků13
datum registrace29.03.2017
Středa 05.04.2017 15:37, Captiva
Tak k vozu jako takovému, na můj vkus zemědělská vůle řazení, řízení, všech ovladačů i plastů v interiéru. chce to zkusit jestli to třeba Vám bude vyhovovat nebo ne - nezatracuji to ale jako vadu spíše jako vlastnost.
K opravám - jsem z prahy (captivu jsme prodali cca 3 - 5 let zpět) situace se mohla nějak obrátit, ale absence servisů byla tristní jezdil jsem k Alze do oplu. opravy dahé, pomalé a takové "fušerské" možná jen další špatná zkušenost - osobní, nic co by třeba bylo pravidlo jiné servisy jsem nehledal z důvodu nedostatku času.
Oprava která byla drahá byla nefunkčnost rádia - nikdo nevěděl čím to bylo po opravách za cca 10 - 15 tis, jsem koupil za 5000 komplet nové 2 din rádio s vlastní anténou a vše se vyřešilo.
Na motor jako takový si nemohu stěžovat, sem tam něco odešlo ale nic za X desítek tisíc pokud si dobře pamatuji.

Po té- mou blbostí jsem auto téměř rozčtvrtil, oprava byla nákladná jak pro pojišťovnu, tak i pro mne a oprava byla opět naprosto neodborná v "autorizovaném" servise auto v podstatě odepsali a hodnotu ještě snížili.

Závěrem, nezdá se mi bezpečná, ačkoli se tak tváří, já už bych ji nikdy nechtěl a to ani darem.
Za tyto peníze si člověk vybere zajímavější vozidlo a také řidičsky příjemné - Dle LPG předpokládám že najedete několik desítek tisíc KM ročně a proto bych investoval i do pohodlí pro řidiče.

PS: nekupujte si kožené sedačky, nevím jestli všechny Captivy mají "mělké" sedačky ale ta má ano, a nechtěl bych si ani představovat jak bych se v kůži musel držet abych neuklouzl.

Výběr auta je ale vaše věc, nechci Vás odradit ani navnadit. chce to osedlat 3 - 4x vozy této třídy v podobné relaci, třeba se zamilujete do něčeho jiného.
Třeba ne a Captiva Vám poslouží lépe než mě.
Omlouvám se že si nepamatuji více detailů, ale měli jsme několik vozidel a slévají se mi dohromady.
reagovat
KubusPuchatek
počet příspěvků55
datum registrace04.12.2015
Středa 05.04.2017 17:33, Captiva lpg 3.2nebo 2.4
Aha díky moc za Vaše slova, no najedu tech cca 30tis a právě že potrebuju větší kufr jsem osvc takže plný kufr vercajk a když ne tak 50 kg pes a kočár 2 detske sedačky..:/ takže dobra volba to není...ještě mám v hledáčku hyundai santa fe 2.7 v6 lpg ale je celkove menší..každopádně díky za rozbor a kdyby jste měl nějaký tip vůbec bych se nezlobil. ..
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.