0
zpět

diskuze k tématu: carsharing v praze - firma

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, zábava, ostatní
petr.stavrovsky
počet příspěvků9
datum registrace09.01.2015
Úterý 13.01.2015 12:14, carsharing v praze - firma
Ahoj chci se zeptat jestli tady nekdo nema zkusenosti s nejakou firmou z prahy ktera dela carsharing? chtel bych tuto sluzbu yuzit ale nemam nikoho znameho kdo by to uz vyzkousel a chtel bych jit do neceho jisteho. :) budu to zarizovat firme kde pracuji takze na financich nezalezi ale mame predstavu nejakych lepsich aut. diky moc za tipy
reagovat
jarek.maly12
počet příspěvků9
datum registrace20.01.2015
Úterý 20.01.2015 11:06, carsharing
Ahoj, ja jsem parkrat jiz vyuzil na carsharing sluzeb firmy car2move. podivej se jim na stranky www.car2move.cz :) treba se ti zalibi stejne jako mne! maji tam mercedesy a komunikace vzdycky probehla uplne v poradku! ja to yuzivam jak k firemnim ucelum tak i k osobnim potrrebam, prece jenom si neopotrebovavas svoje auto! :)
reagovat
petr.stavrovsky
počet příspěvků9
datum registrace09.01.2015
Pátek 23.01.2015 10:09, odpoved
Ahoj diky za odpoved a za odkaz:) firma se mi zda slusna a spolehliva, rovnou jsem s nimi navazal konakt at neztracim cas :) s mercedesy bych byl moc spokojeny to by predcilo i me ocekavani, maji ty auta v dobrem stavu? prave libi se mi i tato vyhoda, ze nemusi zajistovat udrzbu auta! .)
reagovat
jarek.maly12
počet příspěvků9
datum registrace20.01.2015
Pondělí 26.01.2015 16:14, nemate zac
nemas vubec zac jsem rad ze jsem mohl nekomu predat svou zkusenost ! :) to je dobře taky mam rad když je to hned vyresene :) auta jsou opravdu krasna takova mensi limuzinka nelsysel jsem vubec zadne stiznosti na tuto firmu a ja jsem byl zatím vždy opravdu spokojeny! :) nemate zac tak preji hezkou zkusenosts touto firmou a at se vam jen dari.
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.