0
zpět
 

diskuze k tématu: Cadillac Seville STS

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, automobilky, americká vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.11.2013 10:58, Cadillac Seville STS
Dobrý den, přemýšlím o koupi ojetého vozu a již delší dobu se mi líbí Cadillac Seville STS v 5. generaci (od r.1998). Je to krok do neznáma a zajímalo by mě zda je toto auto dobrá volba (především spolehlivost a servisní náklady). Děkuji za odpověď
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Středa 27.11.2013 15:10, RE: Cadillac Seville STS
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobrý den, přemýšlím o koupi ojetého vozu a již delší dobu se mi líbí Cadillac Seville STS v 5. generaci (od r.1998). Je to krok do neznáma a zajímalo by mě zda je toto auto dobrá volba (především spolehlivost a servisní náklady). Děkuji za odpověď


silně pochybuji že tady někdo dokáže odborně poradit, těch aut je tu méně než šafránu, ani nevím jestli jsem ho naživo viděl a to jsem fanda amerických aut. doporučuji nějaké us fórum nebo přímo Cadillac klub ČR, tam jich je několik. ale pokud mě paměť neklame tak V8 motory označované jako Northstar měly nějakou fatální chybku...
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1231
datum registrace08.09.2009
Středa 27.11.2013 17:16, STS
V8 Northstar trpí chronicky na těsnění pod jednou z hlav válců. Jinak zbytek je fully OK, servis velice laciný a dostupný, ovšem je třeba umět kupovat na ebay či přímo v USA. V Čechcáh se to servisovat dá taky běžně, ale je lépe si sehnat sám ND. Jinak celkově zajímavá koncepce V8 + FWDAle jede to, moc to nežere -(10-12 na pohodu).
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.