0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW xDrive Tour

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.03.2007 08:44, BMW X
Také jsem se zrovna nachomítl při této akci a svezl jsem se na překážkové dráze. Jejvíce mě zaujalo to, že při zabždění v kopci nemusíte dávat ručku a auto vás samo 3 sekundy podrží a necouvne ani o centimetr. Dále při jízde z prudkého kopce nemusíte brzdit, auto brzdí samo. Byla to povedená akce s pěknými hosteskami.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.03.2007 10:02, RE: BMW X
PV napsal:
Také jsem se zrovna nachomítl při této akci a svezl jsem se na překážkové dráze. Jejvíce mě zaujalo to, že při zabždění v kopci nemusíte dávat ručku a auto vás samo 3 sekundy podrží a necouvne ani o centimetr. Dále při jízde z prudkého kopce nemusíte brzdit, auto brzdí samo. Byla to povedená akce s pěknými hosteskami.
Holt cest a slava BMW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.03.2007 12:29, BMW X
Jistě je to dobré mít náhon na všechna 4. Jenom má BMW zpoždění asi 30 let na Subaru a asi 25 let na Audi. Ale jinak dobrý...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.03.2007 14:18, RE: BMW X
Franta napsal:
Jistě je to dobré mít náhon na všechna 4. Jenom má BMW zpoždění asi 30 let na Subaru a asi 25 let na Audi. Ale jinak dobrý...
Sice ma casovou ztratu, ale system Xdrive patri ke spicce takze dohnali ten casovy rozdil ve vyvoji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.03.2007 08:40, Alois
BMW mělo 4kolku už dřív,však vzpoměnte na BMW 525xi E34 a to ještě byla permanentní 4kolka takže žádnej 25 let a jsem rád že BMW to má takhle dokonalý,pač se nemusím bát,že v Audi ,když budu chtít zatočit tak pojedu rovně,strašná nedotáčivost.Jo a aby Audi dělalo 25let Quatro a bylo to nekvalitní,tak to by nedokázali snad ani Rusové....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.03.2007 23:00, RE: BMW X
Franta napsal:
Jistě je to dobré mít náhon na všechna 4. Jenom má BMW zpoždění asi 30 let na Subaru a asi 25 let na Audi. Ale jinak dobrý...
franto a kdy se vyrobilo bmw 3 e30 ...např 325ix...co ?... já mám se 4kolkami dost velké zkušenosti a co se týká ježdění v zimě a za 1. vyjetí a za 2.rychlá jízda vede jasně audi.subaru je 4 kolka ale domnívám se že po zkušenostech se starší A6 2,5TDI, A4 2,6 V6 a subaru outback 2 generace jasně vede audi.subaru mi za srovnatelnejch podmínek vyjelo míň.zase ale umělo díky podvozku jet o něco rychleji.v audi byl zas větší klid. minulou a letošní zimu jsem měl možnost zkusit bmw 530xd a bmw fakt nemá co dohánět...subaru dávno ve 4x4 předehnalo a hodně bych přemýšlel do čeho jít...zda do torsenu nebo x drive...torsen je jakoby pocitově jistější, ovšem s x drivem jsem se dostal i tam kde torsen zklamal.jsou ovšem podmínky kde vyjede asi torsen o kousíček lépe.bmw má ovšem oproti audi výhodu v tom že se dá daleko líp řídit a jede mnohem poslušněji tam kam to člověk namíří než audina.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.