0
zpět
 

diskuze k tématu: Automobilový konstruktér hodnotí nový zážehový motor od BMW

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Úterý 06.11.2012 08:03, 28i
Otevřeně přiznávám, že jsem s ním nejel. Nicméně - motor nevykazuje žádný turboefekt - tomu moc nevěřím, na takový motor jsem ještě nenarazil, ale mohla by jim být nová M3, pokud bude jedno turbodmychadlo elektrické. Ad spotřeba - s 335i jsem jezdil za 9 litrů a docela jako prasátko, což je 28i vyčítáno i v testech, že úspora je velmi nízká ale charakter motoru o mnoho horší než u 35i.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 07.11.2012 13:17, nevím
Na hodnocení konstruktéra tam bylo příliš málo osobních názorů a příliš mnoho marketingových keců. Přijde mi to spíš jako přetisk PR materiálů.
reagovat
pargi
počet příspěvků6
datum registrace17.10.2008
Středa 07.11.2012 14:23, RE: nevím
Koloss napsal:
Na hodnocení konstruktéra tam bylo příliš málo osobních názorů a příliš mnoho marketingových keců. Přijde mi to spíš jako přetisk PR materiálů.


Tohle by bylo na pr až hodně odborné. Mi se to velice líbilo, nebylo to až tak polulární a dozvěděl jsem se docela hodně zajímavých detailů.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 07.11.2012 15:50, RE: nevím
pargi napsal:
Tohle by bylo na pr až hodně odborné. Mi se to velice líbilo, nebylo to až tak polulární a dozvěděl jsem se docela hodně zajímavých detailů.


Ale jo, odborné to bylo dost a detailů plno, ale nebylo to hodnocení nezaujatého konstruktéra, ale spíš chlubení se autora té konstrukce. Tedy takové kecy, které se napíšou do těch podrobnejch PR materiálů, které se vrazí do ruky tomu, kdo do všeho moc strká nos a je potřeba mu zavřít hubu.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 07.11.2012 19:23, RE: nevím
Koloss napsal:
pargi napsal:
Tohle by bylo na pr až hodně odborné. Mi se to velice líbilo, nebylo to až tak polulární a dozvěděl jsem se docela hodně zajímavých detailů.
Ale jo, odborné to bylo dost a detailů plno, ale nebylo to hodnocení nezaujatého konstruktéra, ale spíš chlubení se autora té konstrukce. Tedy takové kecy, které se napíšou do těch podrobnejch PR materiálů, které se vrazí do ruky tomu, kdo do všeho moc strká nos a je potřeba mu zavřít hubu.


turbomotor bez turboefektu neexistuje. bohužel. tohle je fakt hodně podobné na PR. když chtějí recenzéři hodně lichotit, napíšou, že turboefekt je takřka neznatelný.

reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.