0
zpět
 

diskuze k tématu: Kupujeme ojeté BMW Z4 - na co si dát pozor?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2012 09:42, rada
Z4 je super auto na zabavu Sam vlastnim cabrio aj coupe Podla mojho nazoru jeho najvacsiou slabinou su nase rozbite cesty ktore mu absolutne nesedia inak s autom maximalna spokojnost Bral by som rozhodne manual a skor coupe,pretoze kabrio v nasich podmienkach malokedy vyuzijem a aj s deflektorom don dost fuka Rad ti poviem viac po tel 00421910358167
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2012 09:45, rada
TAK POKUD TO MÁ BEZVADNÉ JIZDNÍ VLASTNOSTI TO NEVÍM ALE ROZHODNĚ BYCH ŠEL DO VERZE - M - 255 KW . ŘADOVÝ 3 LITR U Z4 , NEUKOJÍ VAŠI TOUHU PO JÍZDĚ KRÁLŮ .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2012 11:01, rada
Kupé se nedoplatí. Richard ty máš doma kupé i kabrio od Z4? V tom případě tvůj vozový park obsahuje aspoň dalších 50 aut, když máš od jednoho auta dvě karosářské verze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2012 15:56, rada
Já mám jen 2,2 a jsem s tím naprosto spokojený , jezdí to do 7 litrů a jízdní vlastnosti super , elegantní vůz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2012 21:34, rada
Radku 50 nie ale par by sa ich naslo Kazdy sme inak uchylni
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.07.2012 21:52, rada
měl jsem cabrio 3,0 s automatem,jezdilo super,super vlastnosti,jako motokára,měl jsem s ním najeto 158tis a bez problémů,automat řadil perfektně jako každý automat od BMW,měl sportovní režim a po jeho zapnutí to byl katapult a vůbec mi manual nechyběl,spíše naopak,navíc se to dalo ukojit sekvenčním řazerním ale nepoužíval jsem to,jezdil jsem za 13 litrů a vubec jsem jej nešetřil,jezdil jsem se staženou střechou i 160 po dálnici,zima byla jen na krk,šála nebyla frajeřina a hodila se,jinak nijak se vice oblékat člověk nepotřeboval,stačilo zatopit a zapnout vyhřívání sedačky a přitom mít střechu dole,bylo to fajn,střecha rychlá ale při zatažené střeše náročné nastupování a vystupování,navíc jsem měl pocit jako v tanku,ale bez střechy bomba i design perfektní.naše silnice mu dávají záhul ale má to stejný podvozek jako BMW 3,takže ramena,čepy a kosti do přední nápravy levné,zadní tyčky stabilizátoru rády praskají,ale levný díl,nic jiného auto nepotřebovalo,olej jsem měnil po 15tis. bylo s ním daleko více srandy než s jejím nástupcem od roku 2010,to je čajíček oproti té staré....pokud bych chtěl znovu sportovní cabrio....jedině zase tento typ Z4 E85 !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.07.2012 13:25, rada
už to tady zaznělo, ale ještě jednou. Na naše klimatické podmínky mi přijde Carbio nesmyslný. Je to záležitost max 3 měsíce do roka. Pokud to teda nemá být 4té auto do rodiny pro radost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.07.2012 07:29, rada
ad kabrio a klimatické podmínky - v Brně je kabriolet s plechovou střechou celoroční kára ale s těma klimatickým podmínkama je to pravda, aktuálně dostavujeme barák a řeším, jestli bazén ano nebo ne (venkovní) a při tom, jaké jsou léta už několik let po sobě - slunečných dnů cca 20 max. je to skutečně na pováženou... pardon za OT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.07.2012 11:51, Pěkný článek
Zpravidla netoužím po prvním komentáři, ale tady prostě musím. Moc hezky napsáno, o zajímavém autě, dobře se to četlo. Vypadá to, že autor má se Z4 snad i osobní zkušenosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.07.2012 14:05, RE: Pěkný článek
AnderN napsal:
Zpravidla netoužím po prvním komentáři, ale tady prostě musím. Moc hezky napsáno, o zajímavém autě, dobře se to četlo. Vypadá to, že autor má se Z4 snad i osobní zkušenosti.
Ano, byť auta s vrtulí nemusím, po takovémhle článku jsem se podíval i na inzeráty. Bravo !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.07.2012 18:17, RE: Pěkný článek
Roman AX napsal:
Ano, byť auta s vrtulí nemusím, po takovémhle článku jsem se podíval i na inzeráty. Bravo !
Zdravim, muzu nabidnout krasne 3.0Si roadster ve slusne vybave za myslim velmi zajimavou cenovku - viz
http://bmwklub.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=114236
(zde na tipcars je take, ale za vyssi cenu - pres zprostredkovatele).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.07.2012 08:45, RE: Pěkný článek
Martin napsal:
Zdravim, muzu nabidnout krasne 3.0Si roadster ve slusne vybave za myslim velmi zajimavou cenovku - viz
http://bmwklub.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=114236
(zde na tipcars je take, ale za vyssi cenu - pres zprostredkovatele).
tak nevím, tazatel chce 2007 až 2009, tohle je 2006. navíc ani ta cena není nijak zajímavá, to bych 100x raději vzal to stříbrné coupé 2009 ze Slovenska s Hartge doplňky za 430k.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 31.07.2012 17:01, RE: Pěkný článek
tomaskrtek napsal:
tak nevím, tazatel chce 2007 až 2009, tohle je 2006. navíc ani ta cena není nijak zajímavá, to bych 100x raději vzal to stříbrné coupé 2009 ze Slovenska s Hartge doplňky za 430k.
Rad se necham poucit jaky je rozdil mezi 2006 a 2008 modelem? Ano coupatek je vic, najit pekneho roadstera v Si a manualu je orisek, tenhle ma navic M sedadla a navi..
Tady se bavime o roadsterech pokud vim?
A na cene je mozne dohodnout..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.08.2012 08:24, RE: Pěkný článek
Martin napsal:
Rad se necham poucit jaky je rozdil mezi 2006 a 2008 modelem? Ano coupatek je vic, najit pekneho roadstera v Si a manualu je orisek, tenhle ma navic M sedadla a navi..
Tady se bavime o roadsterech pokud vim?
A na cene je mozne dohodnout..
kupátek je víc? od kdy? rozdíl samozřejmě mezi 06 a 09 není žádný, tedy vyjma roku výroby. a tři roky mi přijdou opravdu hodně.
reagovat
Cenko
počet příspěvků1
datum registrace24.09.2007
Pátek 23.08.2013 17:21, Z4
3 roky je opravdu rozdil. Ja dva roky zpatky prodal 2004 3.0i za 285.000,- a popravde jsem to prodaval skoro rok. Je to nejtezsi auto na prodej :). Mimochodem jezdil jsem s tim i za 5,5 litru na 100 km. Ale to jsem to lechatl po dalnici v noci pri ceste na dovolenou.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.