0
zpět
 

diskuze k tématu: RECENZE OJETINY: BMW X3 E83 (2003-2010)

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
A4
počet příspěvků134
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 04.05.2017 11:08, více info
Více info také zde:
http://www.autorubik.sk/clanky/bmw-x3-e83-2004-2010-recenzia-a-skusenosti
reagovat
Citroenak
počet příspěvků718
datum registrace13.04.2012
Čtvrtek 04.05.2017 18:45, BMW X3
Mal som tu cest viest sa na tomto aute, a musim povedat, ze za tie peniaze, za ktore sa to predavalo, to urcite nestoji. Zvonka klasika, skaredy prerasteny bavorak. To je ale subjektivny pohlad. Zvnutra interier zrovnatelny s hyundai z tych rokov vyroby. Zadne sedacky bieda- tvrde, a sedel som ako na trestnej lavici, pretoze operadlo ma sklon 89 stupnov. No a slovo komfort by som pri tomto aute nespominal. Jazda pripominala moju 11 rocnu lanciu Y s rozbitymi tlmicmi. Bol to uz kusok po facelifte, tusim s 2.0 dieselom. Ale je pravda, ze som nesoferoval. Za volantom to asi bude klasicke bmw s paradnym riadenim. Ale naozaj by som nechcel zazit toto auto so sportovym podvozkom.
reagovat
Valnoha
počet příspěvků322
datum registrace03.01.2011
Čtvrtek 04.05.2017 20:10, Hhhhhh bbbbb ggggg
Na zahrade mi travou zarusta jeden hyundai roku vyroby 2003 s 210tkm na tacho po jednom majiteli (zadny dobytek). Troufnu si rict ze pokud najdes x3 s interierem v podobnem stavu jak tvrdis, mas u me paletu sampusu
reagovat
A4
počet příspěvků134
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 04.05.2017 21:31, RE: BMW X3
Citroenak napsal:
Mal som tu cest viest sa na tomto aute, a musim povedat, ze za tie peniaze, za ktore sa to predavalo, to urcite nestoji. Zvonka klasika, skaredy prerasteny bavorak. To je ale subjektivny pohlad. Zvnutra interier zrovnatelny s hyundai z tych rokov vyroby. Zadne sedacky bieda- tvrde, a sedel som ako na trestnej lavici, pretoze operadlo ma sklon 89 stupnov. No a slovo komfort by som pri tomto aute nespominal. Jazda pripominala moju 11 rocnu lanciu Y s rozbitymi tlmicmi. Bol to uz kusok po facelifte, tusim s 2.0 dieselom. Ale je pravda, ze som nesoferoval. Za volantom to asi bude klasicke bmw s paradnym riadenim. Ale naozaj by som nechcel zazit toto auto so sportovym podvozkom.


No, ale musím uznat, že s motorem 3.0sd to jede fakt brutálně
reagovat
Bronn
počet příspěvků128
datum registrace23.11.2014
Pátek 05.05.2017 12:25, RE: BMW X3
Citroenak napsal:
Mal som tu cest viest sa na tomto aute, a musim povedat, ze za tie peniaze, za ktore sa to predavalo, to urcite nestoji. Zvonka klasika, skaredy prerasteny bavorak. To je ale subjektivny pohlad. Zvnutra interier zrovnatelny s hyundai z tych rokov vyroby. Zadne sedacky bieda- tvrde, a sedel som ako na trestnej lavici, pretoze operadlo ma sklon 89 stupnov. No a slovo komfort by som pri tomto aute nespominal. Jazda pripominala moju 11 rocnu lanciu Y s rozbitymi tlmicmi. Bol to uz kusok po facelifte, tusim s 2.0 dieselom. Ale je pravda, ze som nesoferoval. Za volantom to asi bude klasicke bmw s paradnym riadenim. Ale naozaj by som nechcel zazit toto auto so sportovym podvozkom.


Jak to myslis "operadlo ma sklon 89 stupnu"? To jako sadacka nema polohovatelne operadlo??? A vis ze operadla se daji sklapet ze jo?
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.