0
zpět
 

diskuze k tématu: dotaz na BMW řady 7

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.06.2013 13:29, dotaz na BMW řady 7
Dobry den chtel jsem se zeptat na jednu vec ohledne BMW rady 7. Pristi rok bych si rad z nemecka dovezl starsi BMW 730i r.v. 2003 minimalne. Koukal jsem ze tam maji dobre modely za pomerne dobre ceny a zajimalo by me jake nejcastejsi zavady na tomto aute mohu ocekavat a kolik asi priblizne stoji. Nebo radsi zvolit jinou motorizaci? Dekuji a hezky den
reagovat
BMW528i
počet příspěvků372
datum registrace07.01.2013
Úterý 18.06.2013 15:06, RE: dotaz na BMW řady 7
nepřihlášený uživatel napsal:
Dobry den chtel jsem se zeptat na jednu vec ohledne BMW rady 7. Pristi rok bych si rad z nemecka dovezl starsi BMW 730i r.v. 2003 minimalne. Koukal jsem ze tam maji dobre modely za pomerne dobre ceny a zajimalo by me jake nejcastejsi zavady na tomto aute mohu ocekavat a kolik asi priblizne stoji. Nebo radsi zvolit jinou motorizaci? Dekuji a hezky den


3,0i je výborný motor, ale volil bych spíše řadu 5, provozní náklady jsou nižší, taky jsem se tak rozhodnul, ikdyž jsem chtěl 7, tak rozum zvítězil nad láskou.

reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pondělí 05.08.2013 22:34, Re:
Dobrý den. BMW řady 7 je vcelku spolehlivou ojetinou. U vozů ze začátku výroby sice občas zlobila elektronika, Vámi poptávaná auta od roku 2003 by už tento problém trápit neměl. Bát se nemusíte ani motoru, na kterém by se při správné údržbě a slušném zacházení nemělo nic pokazit. Pouze pokud chcete vůz s automatickou převodovkou, před koupí zkontrolujte, kdy naposledy, nebo zda-li vůbec někdo měnil její olejovou náplň. Pokud by měl vůz najeto více než 200 tis. km a dosud olej nikdo nevyměnil, raději se mu vyhněte, převodovka by toho pravděpodobně už moc nevydržela.
reagovat
elfary
počet příspěvků1
datum registrace12.08.2013
Pondělí 12.08.2013 11:51, bmw 730i
Dekuji moc za odpoved. Ted jsem nedavno koukal na nahradni dily na toto auto a neni to zas tak hrozne samozrejme je tam nekolik casti ktere jsou opravdu ranec ) tak se to ve me mele jestli teda 730 nebo 5kovou radu s motorem 530
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.