0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW Řada 5 E34

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 00:27, Recenze
Chtěl bych pochválit velmi dobrou a obsáhlou recenzi.Zde by se měli ostatní přiučit.Akorát si myslím, že dal autor bodové hodnocení přesně naopak....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 00:27, Hodnocení
Pane autor,asi jste si spletl hodnocení, hodnotíme jako ve škole - 1= nejlepší, 5=nejhorší. Ale myslím, že většina pochopí, jak jste to myslel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 08:02, RE: Recenze
Michal napsal:
Chtěl bych pochválit velmi dobrou a obsáhlou recenzi.Zde by se měli ostatní přiučit.Akorát si myslím, že dal autor bodové hodnocení přesně naopak....
jedno z najkrajsich bmw,a jedna z najlepsich recenzi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 08:21,
Krásný kousek a ten motor si dokážu představit,super recenze dlouho sem si takhle nepočetl by se mohli škodovkáři přiučit.....................
Hodně štastných kilometrů.ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 09:06, RE: bez předmětu
Dektr1 napsal:
Krásný kousek a ten motor si dokážu představit,super recenze dlouho sem si takhle nepočetl by se mohli škodovkáři přiučit.....................
Hodně štastných kilometrů.ZDAR
Musím se přidat k pochvale. Konečně někdo, komu to nežere třeba 6l/100 km při jízdě 200 km/h na dálnici. Naprosto věcný a reálný článek. Takže hezký víkend.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 09:34, RE: bez předmětu
Pepe napsal:
Musím se přidat k pochvale. Konečně někdo, komu to nežere třeba 6l/100 km při jízdě 200 km/h na dálnici. Naprosto věcný a reálný článek. Takže hezký víkend.
jj souhlasím s názory! Perfektní recenze! A tohle auto já prostě miluju! Je to jedno z nejkrásnějších BMW co kdy vyrobili! Tak díky za perfektní popis zkušeností a hodně dalších kilometrů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 13:26,
diky panove, mate pravdu to hodnoceni jsem jaksi....povoral, jinak jsem zapoměl dopsat k záporům že přístup k tomuhle motoru je hrozný(žádné místo je to prostě pomník) a hodně špatné světlomety-časem se zakalí sklo a je potřeba je každých 5 let čistit.
jinak díky za komentáře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 13:37,
ha, ....liberecký kraj....je to auto černý? nejsi náhodou asi 120kg holohlavý černě oblečený týpek? ...co jezdí v lib tunelu 200km/h a víc, popřípadě skáče přes kruhové objezdy??? to bych asi vedel o koho jde?

pokud jo....skvělá kára ale moc jich a si v takovým stavu jako máš ty nebude...

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 14:10, RE: bez předmětu
michal napsal:
diky panove, mate pravdu to hodnoceni jsem jaksi....povoral, jinak jsem zapoměl dopsat k záporům že přístup k tomuhle motoru je hrozný(žádné místo je to prostě pomník) a hodně špatné světlomety-časem se zakalí sklo a je potřeba je každých 5 let čistit.
jinak díky za komentáře.
opravdu dobre napsaná recenze, konečně něco co nám ostatním nastíní co je auto zač, já mám ted e39 528i a ačkoliv je to skvělé auto,měl jsem dříve e34 a to bylo o poznání ovladatelnější a divočejší auto... jinak V8 160kw znám, jede jak z praku, držák a má opravdu slušnou spotřebu, tohle musí být opravdu fajn skoro 250koní v e34ce, kamarád v praze má 540i e34 a to je skoro hot rod-spotřebu má co říká kolem 13-13,5 dlouhodobou při¨tom to auto jede opravdu hrozně-až moc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 14:35,
no já bmw vzhledově nemusím, sám mám raději alfy a audi ale nutno uznat že poté co mě známý v 535i svezl tak jsem byl hodně hodně překvapenej...to jsem nečekal jak to auto jezdí, přemýšlel jsem i o koupi, ale docela se toho obávám přestože ceny jsou nízké- 5ka se dá sehnat už za 50 000 ale tds, 525i pěkné, 540i +to co je popisováno v recenzi tak spíš za 120-150 000kč a víc což zase není málo....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 16:56, RE: bez předmětu
max napsal:
no já bmw vzhledově nemusím, sám mám raději alfy a audi ale nutno uznat že poté co mě známý v 535i svezl tak jsem byl hodně hodně překvapenej...to jsem nečekal jak to auto jezdí, přemýšlel jsem i o koupi, ale docela se toho obávám přestože ceny jsou nízké- 5ka se dá sehnat už za 50 000 ale tds, 525i pěkné, 540i +to co je popisováno v recenzi tak spíš za 120-150 000kč a víc což zase není málo....
jojo mrchy se seženou už od 45 000 ale slušná 34ka začíná bejt drahá....hodně pěkné jsou tak od 100 000 vejš 530 a 540 V8 stojí pěkné tak 150 - 180 000kč ovšem jsou i kusy v ceně e39tek ale jen pro znalce,
osobně si myslim že ač je to starý auto tak pokud je v pořádku nabízí vynikající svezení a jak napsal autor je to auto opravdu schopný-je tedy náročné na řízení ale umí li řidič jezdit je to zbraň na dnešní rychlý hatchbacky, navíc verze b30s(v recenzi) má hliníkové nápravnice a nápravy, je celkově precizněji vyvážená a asi o 110kg lehčí než srovnatelný model,tužší stabilizátory smaosvor,ostřejší řízení....no na okresce ukáže záda kde čemu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.02.2006 20:01,
Tak todle auto bylo vždy můj sen, moc se mi líbí, ale vždy jsem se bál těch nákladů na provoz, ale jak jsem se tady dočetl, není to tak špatný. Mám Vectru B a provoz mě stojí 20tis. to není zase tak velký rozdíl a BMW vypadá líp. chtěl bych si pořídit E 39 jaký motor?Dělali se čtyřkolky?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.02.2006 08:34, RE: bez předmětu
David napsal:
Tak todle auto bylo vždy můj sen, moc se mi líbí, ale vždy jsem se bál těch nákladů na provoz, ale jak jsem se tady dočetl, není to tak špatný. Mám Vectru B a provoz mě stojí 20tis. to není zase tak velký rozdíl a BMW vypadá líp. chtěl bych si pořídit E 39 jaký motor?Dělali se čtyřkolky?
provoz a údržba bmw je zcela srovnatelný s jakýmkoli jiným autem, natožpak u e34 na kterou jsou i nové díly celkem laciné, vyšší částky jsou jen u něčeho-ale rozhodně ne u údržbových věcí, 4 kolka se dělala jen u e34 525ix ,e39 4 koly nebyly...já musím říct že u bmw ta 4 kola je téměř zbytečná,jezdím do hor hodně často na lyže a chalupu a problém jsem neměl ačkoliv jde o rokytnici n.jizerou...jasně 30cm sníh to nemá rádo ale to ani předokolka, do kopce to vyjede dost ale chce to cit v plynu....jinak jaký motor? záleží co od toho chceš...já bych volil 528,530,535,540 nebo diesely 525d 530d
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.02.2006 09:20,
Nechci se hádat,ani si nejsem jist ale opravdu se nedělali e34 4kolky??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.02.2006 09:21,
Oprava opravdu se nedělali 4kolky na e39??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 18.02.2006 15:36, RE: bez předmětu
Dektr1 napsal:
Oprava opravdu se nedělali 4kolky na e39??
na e39 vůbec ne, e34 ano ale jen 525ix 141kw....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.12.2006 00:34, motor
Mohl bys prosimte predlozit dukaz o tom, ze ten tvuj zazracnej 180kw motor vubec existuje a do e34 se montoval?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.