0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 535i: Volání sedmičky

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.09.2010 08:04,
Kam nám to spěje. Kam se poděl sportovní nádech z Mnichova. Exteriér ještě s přimhouřením obou očí dejme tomu, ale co ten interiér??? Je to tedy věcí vkusu, ale já osobně dávám co se designu týká palec dolů. Mám z toho stejný dojem jak píše pan Borský. Až moc přehnaný strach se trošku odvázat aby zase někdo neřek že je to hrůza.
Doufejme že alespoň Mpaket přinese jisté zlepšení
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.09.2010 08:38, Motor v 528
Valnoha napsal:
Kam nám to spěje. Kam se poděl sportovní nádech z Mnichova. Exteriér ještě s přimhouřením obou očí dejme tomu, ale co ten interiér??? Je to tedy věcí vkusu, ale já osobně dávám co se designu týká palec dolů. Mám z toho stejný dojem jak píše pan Borský. Až moc přehnaný strach se trošku odvázat aby zase někdo neřek že je to hrůza.
Doufejme že alespoň Mpaket přinese jisté zlepšení
Motorizace 528 není přeplňovaná!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.09.2010 09:07, RE:
Valnoha napsal:
Kam nám to spěje. Kam se poděl sportovní nádech z Mnichova. Exteriér ještě s přimhouřením obou očí dejme tomu, ale co ten interiér??? Je to tedy věcí vkusu, ale já osobně dávám co se designu týká palec dolů. Mám z toho stejný dojem jak píše pan Borský. Až moc přehnaný strach se trošku odvázat aby zase někdo neřek že je to hrůza.
Doufejme že alespoň Mpaket přinese jisté zlepšení
Exteriér je pěkný, nová pětka se mi líbí moc. M-paket jsem viděl, je dost obyčejný řekl bych. Nová pětka na mně působí takovým seriózním dojmem, prostě limuzína, zmenšená sedmička. Sportovní nádech jí už tak moc nesluší, btw. Valnoha obrázky M-paketu už po internetu kolují.
Jinak mám pocit, že kombajt bude na trhu už teď v září, ne až koncem roku.
Btw. minulý týden jsem v Mnichově potkal na křižovatce šestku cabrio 2011 s patřičným maskováním. Měl jsem dost problémy se na ni dívat, protože z druhé strany projížděl Rolls-Royce Phantom, to pak člověk neví, kam má dát dřív oči.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.09.2010 09:30, RE:
Michal napsal:
Exteriér je pěkný, nová pětka se mi líbí moc. M-paket jsem viděl, je dost obyčejný řekl bych. Nová pětka na mně působí takovým seriózním dojmem, prostě limuzína, zmenšená sedmička. Sportovní nádech jí už tak moc nesluší, btw. Valnoha obrázky M-paketu už po internetu kolují.
Jinak mám pocit, že kombajt bude na trhu už teď v září, ne až koncem roku.
Btw. minulý týden jsem v Mnichově potkal na křižovatce šestku cabrio 2011 s patřičným maskováním. Měl jsem dost problémy se na ni dívat, protože z dr...
Na netu jsem ten Mpaket viděl někdy před prázdninama, ale raději si obrázek udělám až "na živo"."prostě limuzína, zmenšená sedmička" jak píšeš. To právě mne osobně zklamalo. Do zařazení luxusních limuzín bych raději řadil Éčko, zmíněného Jaguára atd. BMW si vždy zachovávalo malinko toho sportovního nádechu a ten tady prostě není.
Ale jak se říká 100 lidí 100 názorů
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.09.2010 09:31, RE:
Valnoha napsal:
Na netu jsem ten Mpaket viděl někdy před prázdninama, ale raději si obrázek udělám až "na živo"."prostě limuzína, zmenšená sedmička" jak píšeš. To právě mne osobně zklamalo. Do zařazení luxusních limuzín bych raději řadil Éčko, zmíněného Jaguára atd. BMW si vždy zachovávalo malinko toho sportovního nádechu a ten tady prostě není.
Ale jak se říká 100 lidí 100 názorů
V neposlední řadě když tu směrem do Luxusních limuzín Máme zmíněnou 7er a přibyla 5 GT, tak proč nezachovat 5er takovou jaká vždy byla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.09.2010 10:15, RE:
Valnoha napsal:
V neposlední řadě když tu směrem do Luxusních limuzín Máme zmíněnou 7er a přibyla 5 GT, tak proč nezachovat 5er takovou jaká vždy byla.
Nová šestka je ještě usedlejší z toho co jsem měl možnost vidět na obrázcích... Ta je ultraobyč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.11.2010 11:57, Teplota chladící kapaliny
Jak je u BMW řešen teploměr chladící kapaliny? Tady je teploměr oleje, ale předchozí E60 nebyl ani ten..???
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.