0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 535 e39 - jak slouží při 300 tis. km?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 12:23,
Kokain?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 12:40, RE:
Dolly napsal:
Kokain?
Hahaha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 12:48, RE:
gablenz napsal:
Hahaha
Šťastný příběh z Horní Lhoty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 13:49, Věk
Většinou si lidi věk spíše ubírají. Tenhle ne, ten si musel přidat a ne málo, musel věk zdvojnásobit a s autem jezdí otec...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 14:11, nějaký levný servis
Výměna oleje v automatu za 3200 kaček? U mondea je to jen za "materiál" dvojnásobek, tak nevim jestli jsem jen nepochopil fór nebo co
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 16:12, RE: nějaký levný servis
ivan2 napsal:
Výměna oleje v automatu za 3200 kaček? U mondea je to jen za "materiál" dvojnásobek, tak nevim jestli jsem jen nepochopil fór nebo co
Nepochopil, Mondeo má totiž skoro trojnásobnou náplň než tohle BMW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 18:27, RE: nějaký levný servis
Rover623 napsal:
Nepochopil, Mondeo má totiž skoro trojnásobnou náplň než tohle BMW
tak to máte drahý u omegy jsem si to menil sám,filtr,tesnení a olej 1500 a u C5 mi to menili ve značkovým servise za 600 práci a olej jsem si koupil sám na internetu za 3 litry za 750, a filtr se nedá měnit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 18:29, bmw
hezký!!Ani jsem to nedočetl,jezdil s 13letým Bmw do autor. servisu může buď blázen nebo boháč nebo obojí.měnil jsem olej v automatu u 530d stejného ročníku a i s filtrem u známého to bylo okolo 6.tis bez proplachnutí.tuším že je tam cca. okolo 6.litrů a to nevypustíte z měniče.že by v mondeu bylo 12L???Každopádně svezení dobrý,ale v dnešní cenách benzínu jezdit po městě okolo 20L/100 je trochu frajeřina,sice budou někteří tvrdit že umí město za 14L,ale zkušenost vlastní je min. 16-17 lehkou nohou.Přední náprava je ještě matice kulička což znamená čepů jako blázen,když už benzína z toho roku tak 528i.,
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.06.2012 19:31, RE: nějaký levný servis
toskey napsal:
tak to máte drahý u omegy jsem si to menil sám,filtr,tesnení a olej 1500 a u C5 mi to menili ve značkovým servise za 600 práci a olej jsem si koupil sám na internetu za 3 litry za 750, a filtr se nedá měnit.
No tak to zhruba odpovídá, v mondeu mám tuším 7l náplň a protože jsem chtěl aby se vyměnilo oleje ce nejvíc - když už tak už, padlo kolem 11l, a litr asi 650kč, čili jen olej a jsme přes 7tis.kč
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2012 11:00, pěkné svezení
Sice bych asi na každoděnní ježdění (vč. zimy) Audi quattro za BMW zadohrab nevyměnil, ale svezení to musí být pěkné. Jen napsané závady žádné a hned na začátku musel řešit problém s elektronikou si protiřečí. Bohužel E39 i E46 s tím mívají poblémy. Předchozí generace je na tom o dost líp (tedy pokud není prorezlá až na dráty).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.06.2012 21:11, Poláku, čoveče, tady čtu....
....že jsi právě šoustal s Báwem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.06.2012 08:32, Dotaz?
Měl bych dotaz na někoho z redakce. Opravdu nám tyhle zhovadilosti předhazujete se vší vážností, nebo jste tam jen zapomněli napsat, že se jedná o opožděné aprílové vydání? Šéfredaktor patrně pracuje pro Auto.cz, jinak si tuhle sračku vysvětlit neumím. Člověk se těší, že se dozví něco zajímavého a místo toho si přečte akorát hromadu samolibých zvratků....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.06.2012 10:07, Jaroslav Hašek
Jó občas to jsou Humoristické listy, ale pánové, trochu nadhledu :) Když si uvědomíme že zde v diskuzi se objeví hafo příspěvků ale jen kolem 50 lidí je schopno napsat něco co má úroveň, pak kdyby každý z nich napsal jednu recenci ROČNĚ, měli by jsme na dva měsíce kvalitní čtení. Ale co těch zbývajících 10 měsíců?
Holt redakci nezávidím. Takže mám pochopení pro nasazování exotických příspěvků.
A kromě toho se rád zasměju.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.06.2012 10:37, RE: Jaroslav Hašek
Dolly napsal:
Jó občas to jsou Humoristické listy, ale pánové, trochu nadhledu :) Když si uvědomíme že zde v diskuzi se objeví hafo příspěvků ale jen kolem 50 lidí je schopno napsat něco co má úroveň, pak kdyby každý z nich napsal jednu recenci ROČNĚ, měli by jsme na dva měsíce kvalitní čtení. Ale co těch zbývajících 10 měsíců?
Holt redakci nezávidím. Takže mám pochopení pro nasazování exotických příspěvků.
A kromě toho se rád zasměju.
Taky to tak vidim, ono by nebylo od věci, kdyby každý z nás napsal o svém posunovadle, ale asi by to byla často docela nuda - třeba já bych napsal: koupil jsem nové auto, potom jezdím, výměna žárovek, jezdím, znova výměna žárovek za dražší, jezdím, jezdím, prodej auta po pěti letech a 120tis.km, tečka. Ale třeba teďka mám pro změnu slušnou ojetinu, tak počítám za rok dva by mohla bejt recenze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.06.2012 11:13, RE: Jaroslav Hašek
ivan2 napsal:
Taky to tak vidim, ono by nebylo od věci, kdyby každý z nás napsal o svém posunovadle, ale asi by to byla často docela nuda - třeba já bych napsal: koupil jsem nové auto, potom jezdím, výměna žárovek, jezdím, znova výměna žárovek za dražší, jezdím, jezdím, prodej auta po pěti letech a 120tis.km, tečka. Ale třeba teďka mám pro změnu slušnou ojetinu, tak počítám za rok dva by mohla bejt recenze.
Za rok zase plánuju pokračování o své popelnici. Zase rozeberu, co jsem dělal a proč a kolik to stálo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.06.2012 15:10, RE: Jaroslav Hašek
David V napsal:
Za rok zase plánuju pokračování o své popelnici. Zase rozeberu, co jsem dělal a proč a kolik to stálo.
Petr-Tipcars: Davide, nemuzes na jednu stranu oznacovat svoje udrzovany auto jako popelnici a pak psat petistrankovy clanky o peclive udrzbe. to nejde dohromady to potom chybi termin pro to, cim jezdi pulka lidi tady ultrapopelnice? ja kdyz obcas nahlednu pod kapotu nebo se sehnu a podivam se na auta, co projdou rukama jinych zespodu, to je des bes. minule jsme vysvetlovali provozovateli nejakeho stareho vw, ze vzduchovy filtr se opravdu nema topit v oleji, zvlast, kdyz novy bude stat kolem 150kc, stary snad jeste vcelku odlepi a vymeni ho za 3 minuty za novy...to byla popelnice...prahy se s kastli videly hezky pekne zdalky...predni naraznik se pohupoval zepredu dozadu priblizne vepredu...pres vyfuk by se daly cedit spaghetti v barve frutti di mare...kurna dostat me do toho nasilim na pul hodiny, to by byla recenzicka sednul jsem si v klidu na lavicku, odvickoval dalsiho kozla a byl jsem rad, ze tohle obdobi uz mam za sebou...resp. ze mne minulo. jeste jsme mu provizorne utesnili rozpadlou hadici sani, tipuju, ze to vydrzi dalsich 5-8let...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.06.2012 21:48, RE: Jaroslav Hašek
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Davide, nemuzes na jednu stranu oznacovat svoje udrzovany auto jako popelnici a pak psat petistrankovy clanky o peclive udrzbe. to nejde dohromady to potom chybi termin pro to, cim jezdi pulka lidi tady ultrapopelnice? ja kdyz obcas nahlednu pod kapotu nebo se sehnu a podivam se na auta, co projdou rukama jinych zespodu, to je des bes. minule jsme vysvetlovali provozovateli nejakeho stareho vw, ze vzduchovy filtr se opravdu nema topit v oleji, zvlast, kdyz novy bude stat k...
No, co si představíš, když se řekne 11 let staré auto? Lidi nejsou zvyklí, že 11 let staré auto může vypadat dobře a fungovat správně. Jim je vtloukáno do hlavy, že je auto po 4. nejvýše po 6-ti letech zralé do šrotu a je třeba koupit nové.
Jezdí různá monstra, ale já nemám to štěstí, že bych se nějakému dostal pod kapotu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.06.2012 22:39, RE: Jaroslav Hašek
David V napsal:
No, co si představíš, když se řekne 11 let staré auto? Lidi nejsou zvyklí, že 11 let staré auto může vypadat dobře a fungovat správně. Jim je vtloukáno do hlavy, že je auto po 4. nejvýše po 6-ti letech zralé do šrotu a je třeba koupit nové.
Jezdí různá monstra, ale já nemám to štěstí, že bych se nějakému dostal pod kapotu.
Petr-Tipcars: Toz moje popelnice ma aktualne 10 let a zatim take funguje a kdyz se umyje, tak i trochu vypada samozrejme, ze 4 lete auto bude v jinem stavu, ale ja se momentalne vicemene niceho krome spojky nebojim. jeste rok, 150-160 na tachometru a snad ji dam preventivne. vymena napinaku retezu odstranila pazvuky po startu, demontaz odhalila netesnost sani pred klapkou, takze otacky po startu uz se nehybaji...planujeme v popelnici chorvatsko a pokud neprijde 4 hodinova kolona, snad by spojka mohla prezit...loni ji stacilo po 1000km a 30km kolone na zaver vychladnout a rok zase funguje, tak doufam, ze letos to jeste zvladne zastavam nazor, ze pokud neco funguje, tak je skoda to za kazdou cenu menit, zvlast kdyz novejsi nemusi byt lepsi. mit volnych 300+, tak to neresim, ale nemam, takze se budu jeste minimalne 3 roky starat o tuhle popelnici, ale az ji nekomu prodam, tak s ni bude jeste nekolik let moci jezdit. Tvuj vzorny pristup v masovem meritku by znamenal vynikajici kulturu prodeje ojetin, jenze... nebudme idealisti: dojezdit, donicit a prodat jako vonavku je castejsi...jinak ano, jezdi monstra: dnes na pumpe jsem videl dobitou cordobu...lidi jsou na tom pristupu nejvic biti sami, kupovat funglovky a po 4 letech je prodavat je krasne kdyz na to mas, ale 90% z nich jde bohuzel pres leasing, uver...tomu rikam fandove...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 31.07.2012 07:12, RE: Jaroslav Hašek
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Toz moje popelnice ma aktualne 10 let a zatim take funguje a kdyz se umyje, tak i trochu vypada samozrejme, ze 4 lete auto bude v jinem stavu, ale ja se momentalne vicemene niceho krome spojky nebojim. jeste rok, 150-160 na tachometru a snad ji dam preventivne. vymena napinaku retezu odstranila pazvuky po startu, demontaz odhalila netesnost sani pred klapkou, takze otacky po startu uz se nehybaji...planujeme v popelnici chorvatsko a pokud neprijde 4 hodinova kolona, snad by spoj...
A8 qatro se nadá srovnat s 535.
1) jiná třída
2) 4x4 a 2x4
3) 20l mi nepřijde moc normální, ale podud jezdí plyn-brzda 60-120, 130-200-130-160... spotřeby hned dosáhne
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.