0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 5 - vyplatí se koupit deset let starý diesel?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Středa 12.07.2017 14:38, Je to krásné
Je to krásné doporučení. Jen mám obavy věřit radám člověka, který ani netuší, co vlastně jsou pneumatiky "runflat", ale přesto o nich zasvěceně mluví - pneu s velmi nízkým profilem to opravdu nejsou.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 12.07.2017 15:47, RE: Je to krásné
Pavlik napsal:
Je to krásné doporučení. Jen mám obavy věřit radám člověka, který ani netuší, co vlastně jsou pneumatiky "runflat", ale přesto o nich zasvěceně mluví - pneu s velmi nízkým profilem to opravdu nejsou.


Nemám pocit, že by autor nevěděl, co je run flat, v podstatě jde o ztuženou bočnici a poznámka, že moc netlumí mi připadá docela logická - ovšem vsadil bych boty na to, že run flaty už nenechává na autě snad ani první majitel a dávají se hned pryč:)

reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Středa 12.07.2017 17:57, RE: Je to krásné
Reno napsal:
Pavlik napsal:
Je to krásné doporučení. Jen mám obavy věřit radám člověka, který ani netuší, co vlastně jsou pneumatiky "runflat", ale přesto o nich zasvěceně mluví - pneu s velmi nízkým profilem to opravdu nejsou.
Nemám pocit, že by autor nevěděl, co je run flat, v podstatě jde o ztuženou bočnici a poznámka, že moc netlumí mi připadá docela logická - ovšem vsadil bych boty na to, že run flaty už nenechává na autě snad ani první majitel a dávají se hned pryč:)


Ano, jde o pneumatiku s vyztuženou bočnicí umožňující dojetí po defektu. O velmi nízkém profilu se nedá hovořit, v případě BMW řady 5 už vůbec ne, protože runflaty obouvala přímo z výroby povinně u všech rozměrů pneumatik. Jestli je dávají majitelé pryč (protože s nimi je auto nepohodlné) je otázka, tohle auto nemá rezervu.
reagovat
finding
počet příspěvků114
datum registrace09.12.2012
Středa 12.07.2017 23:09, motory
copak runflat...ale doporučit motor N47 130kw to je snad zlej úmysl, možná m47 s 120kw ale i tak ty motory byly ostudou bmw (praskající bloky, rozvody atd)

nej motor do tohoto auta 3,0d nebo benzín R6 3,0 170 nebo 190kw nebo kolik to mělo (ten silnější ne...
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.