0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké koupit starší BMW 3 Coupé?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
marianbmw
počet příspěvků1
datum registrace25.12.2018
Úterý 25.12.2018 11:31, Jaké koupit starší BMW 3 Coupé?
Za tyhle peníze si koupiš pěkné kupé,ale je třeba myslet na počáteční servis a nechat něco bokem.Pokud to máš pro radost,určite bych do ní zařadil i E36.Je sice starší,ale pořád atraktivní,její křivky a design mají něco co dnešním bavorákum chybí.A pokud se o ni majitel stará,určitě bych do ní šel s jednou podmínkou,modely 325í,328í,M3,nic jiného nemá smysl a stejně by sis to časem vyčítal.Mám 320í a vím o čem píšu,s motory problémy nejsou,ale s lidmi co na ně šahají a nerozumí jim.Osobně mám najeto 100tis (4roky),a za tuto dobu jsem měnil řemeny,tesnění ventil.víka,a spotřební material jako svíčky apod... .Dovolím si říct,že řada E36 je vic surová než E46.Navíc některé E36 mají samosforný diferenciál,to u řady E46 nenajdeš,pokud nevlastníš M3E46.Manželka mi jezdí E46 330í s 6rychl automatem a ani tam sem nějáký větší problém nezaregistroval.Po koupi nasledovalo přetesnění olejové vany a výměna oil čidla(org 4500)asi na to E46 trpí(u 46 M3 taky).U modelu E46 bych se zaměříl na motorizaci 325í 328í 330í.Oba dva modely E36 a E46 jsou zdařilé a ve správné motorové konfiguraci ti vykouzlí usměv na tváři.A pokud už si koupíš tohle krásné kupé,dopřej mu servis na vyšší urovni.Myšleno jezdit tam kde o tyto vozy bude dobře postaráno a hlavně tomu rozumí,není to Hnujdaj.Za to se ti odvděčí svým potenciálem a neustále rostoucí hodnotou(stačí se podívat na řadu E30).
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.