0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW řada 3 vs Mondeo MK4

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, dovoz vozidel, ostatní, automobilky, německá vozidla, americká vozidla, ostatní, zábava, život za volantem, typ vozidla, osobní
Martin96
počet příspěvků3
datum registrace05.05.2019
Neděle 05.05.2019 09:52, BMW řada 3 vs Mondeo MK4
Chci se zeptat na názor či radu ohledně výběru auta. Jedná se o BMW řady 3, sedan a nebo Mondeo MK4. Rád bych prostorné auto, které nerezne a nějak drží. Chci benzín, tedy v obou případech 2.0 nejlépe. U BMW mě odrazuje zájem zlodějíčků. U MK4 Mondea by snad takovej zájem zlodějů bejt nemusel. U fordu vítěží interiér, u BMW exteriér. Taky případně jestli se vyplatí starší BMW nebo cca kolem roku 2004 - 2007 nebo Mondeo od roku 2007. S ním je problém že bych ho rád ve výbavě Titanium a těch je málo. U BMW by mohl být větší výběr ale zas nevím jak je to v rámci ceny a případného nákladu na údržbu. Ale zde by se to podle mě moc lišit nemělo.Případně i rozdíl v rámci jízdních vlastností. Vím že je to hodně obecnej dotaz. Takže hate klidně sem :) Ale pokud někdo budete mít chuť mi trošičku pomoci, poradit, dát názor, rád doplním nějaké moje kritérie nebo informace pro adekvátní odpověď.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.