0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW Řada 3 E30

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 00:26, ...325i
no, postrehy dobry, ted si to predstavte v me podobe - s vykonem 126kW a poh. hmotnosti 1100 kg. stoji mi pred domem a ja blazen ho vymenil za mene dynamicky a jeste predokoly Sportwagon...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 11:39, vtipny
edward napsal:
no, postrehy dobry, ted si to predstavte v me podobe - s vykonem 126kW a poh. hmotnosti 1100 kg. stoji mi pred domem a ja blazen ho vymenil za mene dynamicky a jeste predokoly Sportwagon...
zajimavy a hlavne vtipny clanek:) jeste mam dotaz pro znalce bmw:proc je u bmw pomerne chaoticky zpusob oznacovani aut-alespon pro me amatera- mam na mysli ze motor je 1.8 ale znaci se 1.6 diky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 13:33, RE: vtipny
pola napsal:
zajimavy a hlavne vtipny clanek:) jeste mam dotaz pro znalce bmw:proc je u bmw pomerne chaoticky zpusob oznacovani aut-alespon pro me amatera- mam na mysli ze motor je 1.8 ale znaci se 1.6 diky
Souhlasim, pekny clanek. A navic podle mne nejhezci BMW vsech dob.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 17:18,
Dobrý vůz s tímto zkušenosti nemám,ale z pozdejším typem jo je to paráda.Ale jen si nejsem jist ohledně tý dynamiky jak říkáš,prohrábnou kola na 3 v 80km,no nevim,nevim.Ale jinak super kousek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 21:46, e 30
Určitě je to pro autora tohoto článku bomba auto, když přesedlal z Oltcita do Bmw, ale s motorem 1,8 se 102 koni pod kapotou toho moc nenadělá. Neříkám, že se s ním nedá jet 180 a možná i víc, ale auto je samo o sobě celkem dost těžké a na zrychlování pomalé a že by prohrábl na trojku kola, to se mi vůbec nechce věřit. Snad na sněhu. Jo kdyby měl Bmw 325, to už by byla jiná. Ale hlavně ať je s ním spokojený.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 16:30, MOTOR ??
Jestliže má BMW označení 316i, je v něm motor 1,6 litru, nikoliv 1,8. Leda by byl motor vyměněný. A výkonem 102 koní to taky jednoznačně ukazuje na 1,6. Takže to vypadá že máš 1,8 motor v autě, kde byla původně 1,6ka - tomu by odpovídalo to, co řikáš, že auto hrábne i na 3. rychlost, ale v tom případě výkon 76 kW, který uvádíš, sice čteš z TP, nicméně platil pro původní motor 1,6 litru. Papírový výkon tvého motoru je ve skutečnosti 100 kW. Nebo se mýlím?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 17:22, e 30
Přes 100 kW(140 koní) měly pouze 318iS, to byly děla. Obyčejná 316 nebo 318 neměla takovou dynamiku, protože výkon mezi 1.6 a 1.8 se moc nelišil. Bůhví, co tam má za motor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2006 01:23, RE: e 30
jura napsal:
Určitě je to pro autora tohoto článku bomba auto, když přesedlal z Oltcita do Bmw, ale s motorem 1,8 se 102 koni pod kapotou toho moc nenadělá. Neříkám, že se s ním nedá jet 180 a možná i víc, ale auto je samo o sobě celkem dost těžké a na zrychlování pomalé a že by prohrábl na trojku kola, to se mi vůbec nechce věřit. Snad na sněhu. Jo kdyby měl Bmw 325, to už by byla jiná. Ale hlavně ať je s ním spokojený.
Prohrábnout kola na 3 je blbost (na suché silnici). Já mám BMW 320T V6 (1987), turbo je dodatečně namontováno od známého. Teď to dělá odhadem tak 120-130kW a prohrábnout na 3 na suchém asfaltě se mi za 60 000 km nepovedlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2006 11:18, ////
anonym napsal:
Prohrábnout kola na 3 je blbost (na suché silnici). Já mám BMW 320T V6 (1987), turbo je dodatečně namontováno od známého. Teď to dělá odhadem tak 120-130kW a prohrábnout na 3 na suchém asfaltě se mi za 60 000 km nepovedlo.
Sice jsou mi BMW totálně fuk, ale když už jste tady ti odborníci...
316 i 318 byly, jsou a budou vždycky 1,8 (jediný čtyřválce). Akorát jinak výkonný...Na vaši obranu už sem taky mnohokrát viděl i v bazarech, že měli psáno 316 1,6i. Bohužel Němci jsou němci a máji v hlavě místo mozku kostku, tak je to tak jak je to. Jinak auto je jistě fajn, ale za 30 000 mooooc drahý. Reálná cena někde max 18 000 Kč. Prohrábnout na trojku se dá třeba i na mokru, ale nechtěl bych vidět ten vzorek gum a pak by taky měl majitel hezky přefouklá kola (občas to taky v bazarech dělají, když tam auto dlouho stojí,a by nestálo an prázdných kolech). Za další...180 Km/h jste s tím asi nikdy nejel, neb u auta takhle starého je to celkem o hubu...o tuhosti karoserie bych taky raději nemluvil, neb tak jak byla zrezlá kastle, tak to pravděpodobně vypadá i pod ní. Jinak přeji hodně šťastnýh km... Auto na vyblbnutí fajn...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2006 23:22, majitel a autor článku
pane bože.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.01.2006 07:40, RE: ...325i
edward napsal:
no, postrehy dobry, ted si to predstavte v me podobe - s vykonem 126kW a poh. hmotnosti 1100 kg. stoji mi pred domem a ja blazen ho vymenil za mene dynamicky a jeste predokoly Sportwagon...
Mám taky BMW 325ku.Ten kluk by se měl v tomto autě povozit ať ví co je to Bavoráček!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.12.2006 12:56, RE: ////
wolff napsal:
Sice jsou mi BMW totálně fuk, ale když už jste tady ti odborníci...
316 i 318 byly, jsou a budou vždycky 1,8 (jediný čtyřválce). Akorát jinak výkonný...Na vaši obranu už sem taky mnohokrát viděl i v bazarech, že měli psáno 316 1,6i. Bohužel Němci jsou němci a máji v hlavě místo mozku kostku, tak je to tak jak je to. Jinak auto je jistě fajn, ale za 30 000 mooooc drahý. Reálná cena někde max 18 000 Kč. Prohrábnout na trojku se dá třeba i na mokru, ale nechtěl bych vidět ten vzorek gum a pak by ta...
Nevím, kde jsi zjistil, že v E30 neexistuje motor o zdvihovém objemu 1,6l. Motor má sice stejné označení jako 1,8l (např. M40), ale zdvihovým objemem se liší!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.03.2007 13:26, pane bože
stříkej stříkej :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.07.2008 10:16, RE: MOTOR ??
Kvápa napsal:
Jestliže má BMW označení 316i, je v něm motor 1,6 litru, nikoliv 1,8. Leda by byl motor vyměněný. A výkonem 102 koní to taky jednoznačně ukazuje na 1,6. Takže to vypadá že máš 1,8 motor v autě, kde byla původně 1,6ka - tomu by odpovídalo to, co řikáš, že auto hrábne i na 3. rychlost, ale v tom případě výkon 76 kW, který uvádíš, sice čteš z TP, nicméně platil pro původní motor 1,6 litru. Papírový výkon tvého motoru je ve skutečnosti 100 kW. Nebo se mýlím?
to se teda mylis,pac 100kw mela 318IS,aůe slabsi mela 102ps
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.