0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 318i a zkušenost uživatele po 286 tis. km.

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.03.2010 07:07, BMW doporučuji
Souhlasím. Nedávno jsem prodal svou E36, rv. 94. Najeto 286 000km. Za posledních 60000km, co jsem auto vlastnil, byly jedinou investicí tlumiče (6000) a dvě motorový čidla (4000). Jezdila super, velmi často hodně naložená a často i s tunovým přívěsem, nemůžu proti ní říct půl slova! Při jeho koupi to vypadalo, že vše tam bylo snad ještě původní. Jediné co mi silně vadilo a s čím jsem se nikdy nesmířil byl pro mě velmi malý kufr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.03.2010 10:23, e36
e36 jsou rozhodne dobra auta. I dnes, po letech svezeni s 325i nebo m3 me pokazde nadchne, obvzlaste tim, jak perfektne funguje motor i kdyz maji vozy najeto pres 400 tis. Sam jsem mel 325i a vzpominam na nej jako na nejzabavnejsi auto. Take jsem na nem nemenil vubec nic a to jezdilo kazdy den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.03.2010 10:52, E36
Článek pěkný, jenom ten drift s 318i mě docela rozesmál :) Autor zapoměl napsat, že za deště, nebo na sněhu jinak si to neumím představit ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.03.2010 11:15, RE: E36
M3Power napsal:
Článek pěkný, jenom ten drift s 318i mě docela rozesmál :) Autor zapoměl napsat, že za deště, nebo na sněhu jinak si to neumím představit ...
Do BMW patří 6-ti válec a to raději ten 1-2l benzínu na 100km připlatím.1.8 se mi zdála prostě slabá na to jak se auto tváří.min.bych volil 2.0 6válec 110KW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.03.2010 13:01, Slušné
Na to, že se jedná patrně o dost mladého řidiče, který se hned po Favoritu posadil do BMW a dokázal svou zábavu udržet na uzdě, tak je to napsané velmi dobře. Podle popsané udržby se o auto dost stará, tak z něj nebude postrach silnic a to je v době, kdy u většiny mladých končí údržba auta koupením tlusté chromové koncovky výfuku, poměrně vzácné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.03.2010 14:40, RE: E36
bruno napsal:
Do BMW patří 6-ti válec a to raději ten 1-2l benzínu na 100km připlatím.1.8 se mi zdála prostě slabá na to jak se auto tváří.min.bych volil 2.0 6válec 110KW
No... já měl E36 1,6 motor. Nejsem žádnej závodník, ale musím říct, že motor mě dost kladně překvapil. Rozhodně jsem se nemusel stydět předjíždět. Jezdím ve všech druzích provozů a rychlostní limity to plní bez problémů. Jediný rozdí je pouze u zrychlení. A i s tou 1,6 jsem jel po dálnici 200.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.03.2010 10:34, RE: E36
letec007 napsal:
No... já měl E36 1,6 motor. Nejsem žádnej závodník, ale musím říct, že motor mě dost kladně překvapil. Rozhodně jsem se nemusel stydět předjíždět. Jezdím ve všech druzích provozů a rychlostní limity to plní bez problémů. Jediný rozdí je pouze u zrychlení. A i s tou 1,6 jsem jel po dálnici 200.
Ale jo, i ta 316i to z Mohelničáku umí pěkně rozparádit :)
Čoveče, vždyť si tady protiřečíš ! Motor tě kladně překvapil a nemusíš se stydět předjíždět, ale zrychlení úplně na prd ... Víš, ale o tom zrychlení to právě je ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.03.2010 17:50, 318i
Zdravím všechny a děkuji za vcelku kladné hodnocení mého čláku. Chtěl bych jen říct že jsem měl možnost jet skoro se všemi motory které se do e36 dávají včetně M3 o které je zbytečné se bavit, protože M3 je něco víc než auto. Myslím že 320i oproti 318i není až takovej zázrak a 325i je zbytečně žravý na každodení provoz, a 328i je málo a spotřeba taky hrozná. Kdo se chce projet a nezrušit si totálně rozpočet tak myslím že 318i stačí. 316i se mi líbila v kompaktu ale se sedanem už měla víc práce. Jo a k těm driftům, i v 318i se to dá zvládnout, je to chce víc práce s volantem, prostě to nejde tolik řídit plynem. Chce to trénink
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.03.2010 00:46, RE: 318i
Dutan318 napsal:
Zdravím všechny a děkuji za vcelku kladné hodnocení mého čláku. Chtěl bych jen říct že jsem měl možnost jet skoro se všemi motory které se do e36 dávají včetně M3 o které je zbytečné se bavit, protože M3 je něco víc než auto. Myslím že 320i oproti 318i není až takovej zázrak a 325i je zbytečně žravý na každodení provoz, a 328i je málo a spotřeba taky hrozná. Kdo se chce projet a nezrušit si totálně rozpočet tak myslím že 318i stačí. 316i se mi líbila v kompaktu ale se sedanem už měla víc práce. ...
No já nevím. Drift je takové zvláštní slovo. Lepší je asi anglické označení PowerSlide a uznej sám, že kde není Power tam zůstává pouze Slide a to umí kde jaká Š120L :) Tobě chybí v na autě to kouzelné S v označení motorizace. S 318iS bych tomu jakš, takš řekl drift, ale ani s 325i to není nic moc .... a není to o tréniku. Nahoď nějaké SVOJE drift video .....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.03.2010 17:25, RE: 318i
M3Power napsal:
No já nevím. Drift je takové zvláštní slovo. Lepší je asi anglické označení PowerSlide a uznej sám, že kde není Power tam zůstává pouze Slide a to umí kde jaká Š120L :) Tobě chybí v na autě to kouzelné S v označení motorizace. S 318iS bych tomu jakš, takš řekl drift, ale ani s 325i to není nic moc .... a není to o tréniku. Nahoď nějaké SVOJE drift video .....
Nebudu se tady hádat, tak řeknu že se s tím dá udělat PowerSlide ale rozhodně lepší než ve Š120. A že mi tam chybí S to mi vůbec nevadí, podle brzdy mám v autě 133k takže 140 koní v i esu není zas takovej rozdíl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.03.2010 09:53, RE: 318i
Dutan318 napsal:
Nebudu se tady hádat, tak řeknu že se s tím dá udělat PowerSlide ale rozhodně lepší než ve Š120. A že mi tam chybí S to mi vůbec nevadí, podle brzdy mám v autě 133k takže 140 koní v i esu není zas takovej rozdíl.
Uff ... a co tam máš tak vyladěno, že máš 133PS ? Můžu poprosit o link na ten graf ? Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.03.2010 20:15, RE: 318i
M3Power napsal:
Uff ... a co tam máš tak vyladěno, že máš 133PS ? Můžu poprosit o link na ten graf ? Díky
Myslíš že je problém z motoru dostat o 20 koní navíc že se tak divíš. Mám tam jinou vačku, lehce sníženou hlavu válců, celonerez výfuk , sp.filtr a další blbosti. Jestli tě to tak rozhodilo tak už to nečti
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.