0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 135i Coupé: dobře utajená síla

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 06:22, BMW
Nemůžu si pomoct, tohle auto je šupa, stejně jako 335i nebo 335d!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 07:21, eTeflon
Fakt je to kotel!! Uplne vidim, jak za Vami jede nejaky zurivy majitel bile Octavie 2.0TDI a snazi se Vas zuby nechty predjet a Vy jen decentne preradite, seslapnete plyn a zmizite mu v nedohlednu... No ten v Octavii musi zesilet Ale je fakt, ze kazdemu se libyt nemusi. Muj osobni nazor je, ze kdybych mel prebytecny mega, tak ho beru vsema deseti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 07:45, moc se mi nelíbí
Rozdíl v ceně oproti trojce je nějakých 150 tis. v téhle motorizaci, rozhodně trojku, vypadá daleko líp.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 07:55, RE: eTeflon
anonym napsal:
Fakt je to kotel!! Uplne vidim, jak za Vami jede nejaky zurivy majitel bile Octavie 2.0TDI a snazi se Vas zuby nechty predjet a Vy jen decentne preradite, seslapnete plyn a zmizite mu v nedohlednu... No ten v Octavii musi zesilet Ale je fakt, ze kazdemu se libyt nemusi. Muj osobni nazor je, ze kdybych mel prebytecny mega, tak ho beru vsema deseti
Octavii by ujel i mnohem pomalejší bavorák. V souvislosti s tímto 135i ji nemá cenu vůbec zminovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 11:10, RE: moc se mi nelíbí
anonym napsal:
Rozdíl v ceně oproti trojce je nějakých 150 tis. v téhle motorizaci, rozhodně trojku, vypadá daleko líp.
Auta podle vzhledu nekupují šoféři,ale ženský. Trojka je už moc přerostlá a obtloustlá.Tohle je návrat ke kořenům-ke starým mrštným trojkám.Proč bych měl platit těch 150 000 navíc? Pro větší kufr,nebo místo vzadu? Tohle je auto pro řidiče,vše ostatní je nepodstatné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.04.2008 22:19, RE: moc se mi nelíbí
anonym napsal:
Auta podle vzhledu nekupují šoféři,ale ženský. Trojka je už moc přerostlá a obtloustlá.Tohle je návrat ke kořenům-ke starým mrštným trojkám.Proč bych měl platit těch 150 000 navíc? Pro větší kufr,nebo místo vzadu? Tohle je auto pro řidiče,vše ostatní je nepodstatné.
Tohle je auto právě pro ženskou, působí tak nějak nekompaktně, něco jako fabia sedan, pro opravdového fajnšmekra je trojka jako dělaná, to je bez debat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 06:11, RE: moc se mi nelíbí
anonym napsal:
Tohle je auto právě pro ženskou, působí tak nějak nekompaktně, něco jako fabia sedan, pro opravdového fajnšmekra je trojka jako dělaná, to je bez debat.
Věc pohledu, já bych tuhle jedničku bral všemi deseti!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 07:41, RE: moc se mi nelíbí
anonym napsal:
Tohle je auto právě pro ženskou, působí tak nějak nekompaktně, něco jako fabia sedan, pro opravdového fajnšmekra je trojka jako dělaná, to je bez debat.
Auto pro ženskou s 300 koni a zadním náhonem?? Rozhodně bych toto nepřirovnával k Fabii sedan. Ale design je vždy otázka subjektivního pohledu. Ale myslel si snad někdy někdo,že E30 působí nekompaktně?
Mně toto právě připomíná tyto staré legendární bavoráky-myslím verzi M3.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 13:48, RE: eTeflon
anonym napsal:
Fakt je to kotel!! Uplne vidim, jak za Vami jede nejaky zurivy majitel bile Octavie 2.0TDI a snazi se Vas zuby nechty predjet a Vy jen decentne preradite, seslapnete plyn a zmizite mu v nedohlednu... No ten v Octavii musi zesilet Ale je fakt, ze kazdemu se libyt nemusi. Muj osobni nazor je, ze kdybych mel prebytecny mega, tak ho beru vsema deseti
ty se radši nauč česky, libit s měkkým
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.04.2008 15:56, návrat ke kořenům???
nevim,nevim ale 335i je jen o 45kg těžší takže o mrštnosti starých trojek tady nemůže být řeč chlape...ale jinak hustá kára,ale radši tu trojku prosím,je přecejenom o chlup prostornější..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.04.2008 11:24, JE TO R6 A NIE V6!!!!! Tempus - Bavaria KE zdraví
diky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.04.2008 11:24, JE TO R6 A NIE V6!!!!! Tempus - Bavaria KE zdraví
diky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.04.2008 11:24, JE TO R6 A NIE V6!!!!! Tempus - Bavaria KE zdraví
diky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.04.2008 22:06, Konečně pořádné kupé
Musim říct, že tohle je konečně pořádný kupé, ačkoli nese označení 1 a ne 3, dá se přirovnat ke starým malým kupé jako třeba E30. Je to super, to musim jednou mít!!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.