0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 116d: Šetřílek, ale žádný loudal

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.12.2009 08:31, Cena
Jako jo, paráda, ale první cena přes 600 tisíc za takový auto, tzn. s nějakou minimální výbavou na 800, to je sakra pálka..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.12.2009 10:38, RE: Cena
Reno napsal:
Jako jo, paráda, ale první cena přes 600 tisíc za takový auto, tzn. s nějakou minimální výbavou na 800, to je sakra pálka..
na druhou stranu BMW mají většinou už v základu velmi slušnu výbavu oproti konkurenci
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.12.2009 12:12, RE: Cena
Alcides napsal:
na druhou stranu BMW mají většinou už v základu velmi slušnu výbavu oproti konkurenci
I když jsem Fanda BMW tělem i duší, tak tady nesouhlasím. Když se podíváte do ceníku tak seznam základní vábavy je sice dlouhej na 2 A4, ale po pozorném prostudování zjistíte že tyto položky nejsou nic moc podstatného. A všechny podstatné věci je potřeba si přikoupit a tyto pak nemálo mohou zvednout kupní cenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.12.2009 17:49, RE: Cena
Reno napsal:
Jako jo, paráda, ale první cena přes 600 tisíc za takový auto, tzn. s nějakou minimální výbavou na 800, to je sakra pálka..
BMW je prostě cenou nad jinými auty. Zážitek zjízdy na dobrých silnicích západní Evropy to vyváží. Za předchozí 2 roky jsem s větším bratříčkem - 118d najezdil služebně 75000 km mezi Essenem a Paříží a hodnotim ho jako nejlepší služebák, který jsem na práci kdy měl.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.