0
zpět
 

diskuze k tématu: Benzínové auto do 80tis Kč

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla
Petr Ch.
počet příspěvků7
datum registrace27.08.2016
Sobota 27.08.2016 20:49, Benzínové auto do 80tis Kč
Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem auta. Předem říkám, že bych rád pouze benzínové auto, protože můj roční nájezd činí 15-20tis km ročně. Dále bych rozhodně rád střední třídu, ne nic extra malého, měřím 190cm. Spotřeba nehraje úplnou roli, to spíš spolehlivost. Mám již nějaké favority, takže pokud mi můžete poradit s výběrem, doplnit informace, nebo dodat další možnosti budu rád. Zde jsou moji favorité: Mazda 6 Toyota Avensis Mitsubishi Lancer Ještě bych dodal, že s motory od 1,6 do 2.0 automobil bude sloužit povětšinou pro dojezdy do práce.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Sobota 27.08.2016 21:05, RE: Benzínové auto do 80tis Kč
Petr Ch. napsal:
Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem auta. Předem říkám, že bych rád pouze benzínové auto, protože můj roční nájezd činí 15-20tis km ročně. Dále bych rozhodně rád střední třídu, ne nic extra malého, měřím 190cm. Spotřeba nehraje úplnou roli, to spíš spolehlivost. Mám již nějaké favority, takže pokud mi můžete poradit s výběrem, doplnit informace, nebo dodat další možnosti budu rád. Zde jsou moji favorité: Mazda 6 Toyota Avensis Mitsubishi LancerJeště bych dodal, že s motory od 1,6 do 2.0 automobil bude sloužit povětšinou pro dojezdy do práce.


těch 80 tisíc je základ a máte +20 na první servis? ..nebo 60+20
reagovat
Petr Ch.
počet příspěvků7
datum registrace27.08.2016
Sobota 27.08.2016 21:22, budget
Uvádím 80, protože si chci nechat dalších 20 na případné výdaje. Takže 80+20 přesně tak.
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Neděle 28.08.2016 07:36, RE: Benzínové auto do 80tis Kč
Petr Ch. napsal:
Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem auta. Předem říkám, že bych rád pouze benzínové auto, protože můj roční nájezd činí 15-20tis km ročně. Dále bych rozhodně rád střední třídu, ne nic extra malého, měřím 190cm. Spotřeba nehraje úplnou roli, to spíš spolehlivost. Mám již nějaké favority, takže pokud mi můžete poradit s výběrem, doplnit informace, nebo dodat další možnosti budu rád. Zde jsou moji favorité: Mazda 6 Toyota Avensis Mitsubishi LancerJeště bych dodal, že s motory od 1,6 do 2.0 automobil bude sloužit povětšinou pro dojezdy do práce.


Lancer je nižší střední třída a na prostoru uvnitř to je poznat (opravdu to není velké auto, je poměrně úzké a místo chybí i na zadních sedadlech a v kufru). Střední třídu má Mitsubishi obsazenu Galantem, který se ale od roku 2005 do Evropy nedodává). Alternativně bych do výběru přidal Hondu Accord. Galant 8. generace (do roku 2004) se v nabídce ojetin sporadicky objevuje taky.
reagovat
Petr Ch.
počet příspěvků7
datum registrace27.08.2016
Neděle 28.08.2016 09:07, RE: Benzínové auto do 80tis Kč
A Accord nejlépe s jakou motorizací? Nebo je to u Hondy jedno a s žádnou neudělám chybu? Dále jsem přemýšlel o Focusu, ale jelikož mám aktuálně mondeo ( moje první auto) a pravděpodobně jsem koupil dost špatný kus, tak moje důvěra ve ford poněkuj poklesla.
reagovat
Giorgio
počet příspěvků814
datum registrace09.05.2007
Neděle 28.08.2016 09:18, RE: Benzínové auto do 80tis Kč
Petr Ch. napsal:
A Accord nejlépe s jakou motorizací? Nebo je to u Hondy jedno a s žádnou neudělám chybu? Dále jsem přemýšlel o Focusu, ale jelikož mám aktuálně mondeo ( moje první auto) a pravděpodobně jsem koupil dost špatný kus, tak moje důvěra ve ford poněkuj poklesla.


Ford mě taky vyloženě zklamal, zejména přístupem českého zastoupení k zákazníkovi a právě (ne)řešením jejich mizerného produktu. U auta za 80 tisíc ale nelze čekat zázrak, ať už bude pocházet odkudkoliv (značka/místo výroby/místo původního prodeje), ta auta stojí desetinu proti původní ceně a jsou to jen "soubory náhradních dílů". Na japonce tu jsou jiní kádři, já osobně bych u accordu hledal dvoulitr.
reagovat
Petr Ch.
počet příspěvků7
datum registrace27.08.2016
Neděle 28.08.2016 09:30, RE: Benzínové auto do 80tis Kč
Samozřejmě, tohle už jsem pochopil, nesortovat, spíš vybírat kus od kusu, ale i tak mi jde z těchto aut vybrat to nejmenší zlo, průměrem spolehlivosti, zbytek ohlídat na místě.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.