0
zpět
 

diskuze k tématu: AUTOSALON Brno 2009 ve znamení skromnější účasti

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.06.2009 12:19, No nic...
...asi vezmu své 2 syny a půjdu. Mám to za rohem a budou (snad) i volňásky. I když je seznam absentujících značek obsáhlý, tak doufám, že tam něco k vidění bude. Alespoň pro kluci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.06.2009 12:52, Fiat?!
Nechápu narážku na automobilku Fiat při zmínce o recesi v automobilovém průmyslu a situaci koncernů GM, Chrysler a značek Fiat , Opel, Saab. Vždyť Fiat je na tom zcela opačně něž ostatní uvedení, získal podíl Chrysleru a je ve hře o převzetí automobilek Opel i Saab.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.06.2009 13:59, RE: Fiat?!
Giorgio napsal:
Nechápu narážku na automobilku Fiat při zmínce o recesi v automobilovém průmyslu a situaci koncernů GM, Chrysler a značek Fiat , Opel, Saab. Vždyť Fiat je na tom zcela opačně něž ostatní uvedení, získal podíl Chrysleru a je ve hře o převzetí automobilek Opel i Saab.
Fiat a Opel už určitě ne - jak psali na netu tak Opel už je od cca 2 hodin ráno z části kanadsko-ruský.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.06.2009 14:07, RE: Fiat?!
duch napsal:
Fiat a Opel už určitě ne - jak psali na netu tak Opel už je od cca 2 hodin ráno z části kanadsko-ruský.
Tak to mi uniklo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.06.2009 15:33, RE: Fiat?!
Giorgio napsal:
Tak to mi uniklo...
Jo jo, GAZ asi potřebuje nový tvar pro Volhu, tak proč by neobšlehli třeba Insignii Jen mě děsí představa koupě auta smontovaného někde v Rusku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.06.2009 11:38, jdu tam
Jako brňák se samozřejmě přijdu podívat. Myslím, že by mělo přijít co nejvíc fandů do aut a svou hojnou účastí brněnský autosalon podpořit. Mohli bychom o něj taky přijít, pane správče - upravím-li citát z Postřižin.
Ať si pak absentéři v novinách počtou, kolik potenciálních kupců je nevidělo.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.