0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi si dalo za cíl vyrábět nejvíce luxusních vozů na světě

kategorie zařazení tématu:
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Pondělí 29.12.2014 16:35, luxus ?
co je luxusní na autě,na kterém více než půlka dílů má stejný kód v ETCE jak Škodovka?

Luxusní auta jsou pro mne Maybach,Rolls royce....a ne přerazítkovaná škodovka
reagovat
dagosekanny
počet příspěvků6
datum registrace14.05.2014
Pondělí 29.12.2014 20:07, audi
v dnešní době globalizace to tak je a bude..Bentley stojí nový obrovské peníze a spousty dílů jsou taky stejné s VW...,Nevím jak rolls??to zase bude stejné s BMW a Maybach s MB...,nic vyráběného v běžných velkosériově mě nenapadá..Dle toho se asi nedá posuzovat kvalita..Mě spíš vadí neustálý tlak za co nejnižší emise s tím snižování obsahu a počtu válců hlavně u vyšších tříd,Jeden takový obří tanker vypustí tolik škodlivin co stotisíce aut,letadla taky,asi by měli taky dostat filtry pevných částic!!!
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Pondělí 29.12.2014 20:25, RE: audi
dagosekanny napsal:
v dnešní době globalizace to tak je a bude..Bentley stojí nový obrovské peníze a spousty dílů jsou taky stejné s VW...,Nevím jak rolls??to zase bude stejné s BMW a Maybach s MB...,nic vyráběného v běžných velkosériově mě nenapadá..Dle toho se asi nedá posuzovat kvalita..Mě spíš vadí neustálý tlak za co nejnižší emise s tím snižování obsahu a počtu válců hlavně u vyšších tříd,Jeden takový obří tanker vypustí tolik škodlivin co stotisíce aut,letadla taky,asi by měli taky dostat filtry pevných částic!!!


S leteckou dopravou bych i souhlasil, ale možná tě překvapí, že kamion má při započtení poměru přepravovaný náklad / spotřeba mnohem nižší emise než osobní auta. O lodích ani nemluvím, tam je poměr užitný náklad / vypouštěné emise nejlepší mezi dopravními prostředky.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.