0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6 vs BMW 5 vs Mercedes E

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.02.2014 16:08, Audi A6 vs BMW 5 vs Mercedes E
Ahoj,
chtěl bych požádat o radu, zvažuji nákup jednoho z uvedených vozů, ale jelikož pracovně velice často létám, moje hlavní priorita je spolehlivost a nízké servisní náklady (jak časové tak finanční). Preferuji diesel, u E by to měla být generace W211 po faceliftu (od 2007 - odpadá problém s brzdami), motor 220 CDI - 170HP, ideálně bez airmaticu, dobrá spotřeba. U BMW jsi nejsem vědom jestli generace od 2004 trpěla na nějakou závadu, každopádně také diesel, asi 30d nebo 20d, někde jsem četl, že 25d není až tak spolehlivý. Vyplatilo by se u pětky brát vůz po faceliftu? O Audi a jejích problémech toho vím asi nejméně, nicméně bych u Audi preferoval quatro - nejsem fanda předního náhonu a 3,0l diesel. Co vím z doslechu, tak Audi vypadá na nejdražší servis, ale nejsem si jist, proto bych se rád poradil. Co by jste mi ze zmíněných doporučili? Díky za jakoukoliv radu.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 14:48, re:
Dobrý den. Já osobně bych Vám doporučoval BMW řady 5. Jeho diesely patří mezi ty nejlepší a pokud budete tankovat kvalitní palivo, neměl by být problém se spolehlivostí systému Common-Rail. Z Vámi vybraných vozů bude také nejdostupnější. Třílitrový diesel u Audi je také dobrou volbou, její údržba a servis je z uvedené trojice skutečně nejdražší.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.