0
zpět
 

diskuze k tématu: Problém ze ztrátou oleje - Audi A4 b7

kategorie zařazení tématu: automobilky, německá vozidla
Kokín
počet příspěvků1
datum registrace23.01.2018
Úterý 23.01.2018 22:20, Problém ze ztrátou oleje - Audi A4 b7
Zdravím, koupil jsem si audi a4 b7 označení motoru BPW. Auto je super ale ztráci se mi olej, když vyjedu s autem je pod autem na přední pravé straně skvrna oleje. Olej musím dolévat i když jedu a ve městě zastavím třeba na semaforu tak se z výfuku valý hustý bílomodrý dým. Neví někdo co by to mohlo být? díky za odpovědi.
reagovat
Bronn
počet příspěvků128
datum registrace23.11.2014
Středa 24.01.2018 18:10, hmm
No nechci tvrdit co s tim autem je, protoze jsem ho nevidel a ani nejsem odbornik. Ale tak selsky rozum musi prece kazdemu napovedet, ze kdyz se z vyfuku vali dym, tak se ten olej asi spaluje. Kazdopadne kazdemu musi dojit ze kdyz se vali z vyfuku dym, tak to neni normalni. Co takhle zajet do servisu pokud se v autech nevyznam?
No a ze se pod autem tvori olejove skvrny? Asi to odknekud tece... Co takhle lehnout pod auto podivat se odkud? A pokud se nechci zamazat, tak co takhle zajet do servisu?
reagovat
PatM
počet příspěvků199
datum registrace07.08.2016
Středa 24.01.2018 18:23, RE: Problém ze ztrátou oleje - Audi A4 b7
V první řadě chci pogratulovat k výborné koupi

Ted co to může být, no na zem to teče asi kolem těsnění nebo dírou v trubce. Kouř způsobuje olej ve válcích kam se dostává bud z dosluhujícího turba, špatným těsněním pod hlavou nebo třeba prdlým blokem Odhadoval bych to tedy na minimálně 2 závady současně odhady opravy minimálně 15tisíc maximální částku nevím, protože netuším kolik stojí nový motor, ale aspon už víte proč se toho dotyčný zbavil.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.