0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A4 1,8 turbo

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 00:43, Aleš
Nádhera sám musím souhlasit najel jsem 100 000 s BMW compactem 318 103kw a za celou dobu vyměnil jen čepy za 800 a čidlo abs za 2000, jinak jen olej fitry a benzín. Kvalita zpracování a interiér bezvadnej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 10:42, pěkná Audi
Moc pěkný auto,černá barva,béžovej interiér......no radost pohledět
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 20:49, RE: pěkná Audi
Passat napsal:
Moc pěkný auto,černá barva,béžovej interiér......no radost pohledět
"Krajšie auto už neexistuje" "FAKT". Len Lagune, Primere, Mazde 6, Cit. C5 a mnoho ďalším nesiaha ani po päty. Na tom aute sa mi nezdalo nič výnimočné a recenzia slabaaaa. Páči sa ti lebo je z VW GROUP ne! Ale samozrejme nehovorím tým že Audi A4 je škaredé auto len že nie je určite najkrajšie (Podľa mňa).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.01.2006 14:12, RE: pěkná Audi
VW Group napsal:
"Krajšie auto už neexistuje" "FAKT". Len Lagune, Primere, Mazde 6, Cit. C5 a mnoho ďalším nesiaha ani po päty. Na tom aute sa mi nezdalo nič výnimočné a recenzia slabaaaa. Páči sa ti lebo je z VW GROUP ne! Ale samozrejme nehovorím tým že Audi A4 je škaredé auto len že nie je určite najkrajšie (Podľa mňa).
Co to meleš ty slovenskej kokote.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.01.2006 21:09, RE: Pro Jeny
Jeny napsal:
Co to meleš ty slovenskej kokote.
Slušné chování ti asi nic moc neříká?!!!!Tu se bavíme o autech!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 22:57, RE
Asi museli u druhé generece vylepšit topení, protože já mám předchozí generaci se stejným motorem a quatrrem a topím tak po 5 min. A spotřebu mám kolem 10l.
Jinak je ale auto super a velmi pěkné!!!! A co psal VW Group, tak kromě Mazdy 6, považuji zbylá za mnohem méně pěkné, ale to je otázka vkusu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 01:26, RE: RE
Patrik napsal:
Asi museli u druhé generece vylepšit topení, protože já mám předchozí generaci se stejným motorem a quatrrem a topím tak po 5 min. A spotřebu mám kolem 10l.
Jinak je ale auto super a velmi pěkné!!!! A co psal VW Group, tak kromě Mazdy 6, považuji zbylá za mnohem méně pěkné, ale to je otázka vkusu.
hm záleží jak se taky jezdí...ono to za 8 jezdit umí ale já jezdím běžně kolem 10l a není divné jet za 14l,topí mi totaky až takpo 5min jízdy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.05.2007 23:49, RE: pěkná Audi
Jeny napsal:
Co to meleš ty slovenskej kokote.
Jebnuty pepik,daj sa vypchat s takymito narazkami...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.06.2007 13:36, RE: pěkná Audi
Jeny napsal:
Co to meleš ty slovenskej kokote.
Som hrdý na to,ze som Slovak a vdˇaka Tebe a tebe podobným hlupákom som rád,že ideme svojou cestou.Urážať iný národ pre iný názor je obyčajným nacionalizmom.Prajem Ti veľa rozumového zdravia.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.