0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi 100 C4

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.01.2006 13:18, To je jak vypis ze servisni knizky
hmm fakt peknej vypis, ale zajimaly by me treba aj nejaky postrehy z provozu, jak jsi spokojenej atd... Timhle vypisem jsi mi moc nepomohl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.01.2006 13:57, ...
NorMack napsal:
hmm fakt peknej vypis, ale zajimaly by me treba aj nejaky postrehy z provozu, jak jsi spokojenej atd... Timhle vypisem jsi mi moc nepomohl
To tenkrát ještě audi dělalo mechanicky odolná auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2006 18:30, Tlumiče
Píšete, že auto má najeto skoro 300 tis.km a přesto má původní tlumiče pérování. Tomu lze jen těžko uvěřit. Pokud je to skutečně tak jak píšete, velmi pochybuji o jejich funkci a nechal bych je přezkoušet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.01.2006 21:24, hodnotenie
Hodnotenie je velmi subjektivne.....ako keby majitel nemal s cim porovnavat....ked za sedacky je 1, ako by si hodnotil sedacky napriklad v BMW alebo v RR???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.01.2006 15:38, RE: Tlumiče
Time4Tea napsal:
Píšete, že auto má najeto skoro 300 tis.km a přesto má původní tlumiče pérování. Tomu lze jen těžko uvěřit. Pokud je to skutečně tak jak píšete, velmi pochybuji o jejich funkci a nechal bych je přezkoušet.
Mám původní ve scorpiu viz článek zkušenosti, byl jsem na přezkoušení a bylo mi řečeno, že není třeba výměny. Auto drří výborně a nemám problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.01.2006 23:56, RE: To je jak vypis ze servisni knizky
NorMack napsal:
hmm fakt peknej vypis, ale zajimaly by me treba aj nejaky postrehy z provozu, jak jsi spokojenej atd... Timhle vypisem jsi mi moc nepomohl
Je to jak výpis. Já chtěl jen vyjádřit spokojenost a přednastavený formulář nešel odeslat bez zaplnění alespoň tisícovkou znaků ... no a když už jsem to měl načatý, tak jsem to musel nějak dokončit a přitom jsem byl v časové tísni (v rachotě).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.01.2006 00:03, RE: Tlumiče
Time4Tea napsal:
Píšete, že auto má najeto skoro 300 tis.km a přesto má původní tlumiče pérování. Tomu lze jen těžko uvěřit. Pokud je to skutečně tak jak píšete, velmi pochybuji o jejich funkci a nechal bych je přezkoušet.
Těch 180 000 km co jsem s tím osobně najezdil, jsem opravdu tlumiče neměnil. Ne proto, že bych měl pocit že jsou "ještě dobrý", ale prostě proto, že na pravidelných testech vykazují velmi dobrou účinnost - protokoly archivuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.01.2006 00:14, RE: hodnotenie
mike napsal:
Hodnotenie je velmi subjektivne.....ako keby majitel nemal s cim porovnavat....ked za sedacky je 1, ako by si hodnotil sedacky napriklad v BMW alebo v RR???
V RR jsem seděl pouze jednou a protože byl z roku cca 1975, tak nehodnotím. BMW nedokážu posoudit řadu 6, 7 a 8, ale v 5 a 3 jsem měl trochu stísněný pocit a vzhledem k jejich sportovním úpravám to taky poněkud drncalo.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.