0
zpět
 

diskuze k tématu: Asistenční služba může ušetřit řadu starostí

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.10.2010 10:48, Asistence - podvod
Sám už jsem měl tu možnost dvakrát asistenci využít....v zahraničí a v Česku. A byl to trapas na entou. V jižním něměcku jsem z toho vyšel jakž takž pouze díky znalosti němčiny a tomu, že se trochu ve světě vyznám. Proběhlo to následovně: Zařiď si sám. To nás nezajímá. Musíte si to zařídit. To nás bohužel taky nezajímá. To už jhe váš problém. Finanční pomoc? Úschova auta? Náhradní auto??? Ale kdééé! Spíše jsem hodinovými diskusemi procvičil bavorštinu. Ty krávy z call centra vůbec nebraly ohled, že nejsem bavor a že mluvím a rozumím spisovné němčině. Oš jó, dat šón, och jó...oštóbafest daš iš etwa, sekší žaufn. NAkonec jsem jel domů 900 Km vlaky a pak, až se gestapo uráčilo auto opravit, tak za týden zpět...šlo o výměnu vodní pumpy...kdyby to byla bouračka..ani nedomýšlím.

Druhý příběh: Česko....vada elektroniky na firemním autě. Přijel buran s rozpadajícím se odtahovým vozem, možná nějaký Kamaz nebo Ural nebo co to bylo!!! Tam kam to odtáhneme? Ptám se. (Ostravsko) No jako já toto...to..totot.to nev nevím. Tonda co to robi, ja, ten je marod, ja...eště to robi Přemek z Mošnova ja...ale ten teraz robi na traktoru, tak nema kdy...no ja nevim, kaj to chcete....

A tím to skončilo. Potom mě buran dohrkal do mého servisu třicet kilometrů. Minuli jsme v Ostravě x dalších ale buran nic nevěděl.

Global assistence. Příští vás ruším. V ceně je vždy a jenom pofidérní odtahovka a zbytek je na vás...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.10.2010 10:55, RE: Asistence - podvod - dodatek
gablenz napsal:
Sám už jsem měl tu možnost dvakrát asistenci využít....v zahraničí a v Česku. A byl to trapas na entou. V jižním něměcku jsem z toho vyšel jakž takž pouze díky znalosti němčiny a tomu, že se trochu ve světě vyznám. Proběhlo to následovně: Zařiď si sám. To nás nezajímá. Musíte si to zařídit. To nás bohužel taky nezajímá. To už jhe váš problém. Finanční pomoc? Úschova auta? Náhradní auto??? Ale kdééé! Spíše jsem hodinovými diskusemi procvičil bavorštinu. Ty krávy z call centra vůbec nebraly ohle...
A ta úschova auta? Na veřejném parkovišti! Dokonce mi ani chřadnoucí buran z odtahovky nedovolil nabít mobil!!! Před 900 Km cestou! Ještě že mi to vydrželo. A finanční pomoc a ubytování? To si musíte sám poslat peníze na účet globalu a s tím ubytováním je to tak, že si to musíte zaplatit a teprve po příjezdu požadovat určitou sumu.....samozřejmě že mi pojišťovák při uzavírání smlouvy nakecal jiné věci...néé nééé...to máte právo na ubytování zdarma po dobu opravy...potom příspěvek 30 000 v případě nouze....anó opravdů je to pane tááááát....nebojte se! Je to tááááák. Přísáhám. No, dneska už je od Kooperativy vyhozený...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.10.2010 11:00, RE: Asistence - podvod - dodatek
gablenz napsal:
A ta úschova auta? Na veřejném parkovišti! Dokonce mi ani chřadnoucí buran z odtahovky nedovolil nabít mobil!!! Před 900 Km cestou! Ještě že mi to vydrželo. A finanční pomoc a ubytování? To si musíte sám poslat peníze na účet globalu a s tím ubytováním je to tak, že si to musíte zaplatit a teprve po příjezdu požadovat určitou sumu.....samozřejmě že mi pojišťovák při uzavírání smlouvy nakecal jiné věci...néé nééé...to máte právo na ubytování zdarma po dobu opravy...potom příspěvek 30 000 v přípa...
A ještě malý bonus: V německu ke mě jel buran s odtahovkou z asi 30Km vzdáleného města 3 hodiny...prý zabloudil!!! Hahahaha.....tak jsem si alespoň prošel koryto jedné alpské říčky 5 km tam a zpět..ale stát se to v zimě v -20 C....no....nevím nevím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.10.2010 21:37, RE: Asistence - podvod - dodatek
gablenz napsal:
A ještě malý bonus: V německu ke mě jel buran s odtahovkou z asi 30Km vzdáleného města 3 hodiny...prý zabloudil!!! Hahahaha.....tak jsem si alespoň prošel koryto jedné alpské říčky 5 km tam a zpět..ale stát se to v zimě v -20 C....no....nevím nevím.
Kvalitní historky))
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.