0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo GT - pro ženy i muže

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 07:58, Prodej
Mě by zajímalo, co znamená, že se auto dobře prodává, tj. kolik kusů se prodalo. Na silnicích jsem zatím viděl všehovšudy asi dvě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 08:15, RE: Prodej
anonym napsal:
Mě by zajímalo, co znamená, že se auto dobře prodává, tj. kolik kusů se prodalo. Na silnicích jsem zatím viděl všehovšudy asi dvě.
V obchodní třídě sportovních automobilů do které je model GT řazen se počty prodaných kusů pohybují v jednociferných a dvouciferných číslech.

Model GT obsadil v roce 2005 první příčku s 136 prodanými kusy, stejně tomu bylo i rok později s 81 ks. Rok 2007 znamenal propad na páté místo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 09:59,
Ja si jí asi koupím.Alfa je prostě úžasná a nejlepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 10:28, RE: Prodej
Petr - TipCars.com napsal:
V obchodní třídě sportovních automobilů do které je model GT řazen se počty prodaných kusů pohybují v jednociferných a dvouciferných číslech.

Model GT obsadil v roce 2005 první příčku s 136 prodanými kusy, stejně tomu bylo i rok později s 81 ks. Rok 2007 znamenal propad na páté místo.
no....paklize je tato Alfa zarazena do kategorie sportovnich automobilu, txe ani nedivim, ze je na spici prodejnosti. zaradit ji ale do nektere z kategorii stredni tridy, kam ve skutecnosti patri, tk uz to takova slava nebude a v poctu prodanych kusu bude paberkovat.

do kategorie sportovnich aut ma myslim tato alfa vsim (vykon, podvozek, naladeni) hooooodne daleko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 10:36, RE: Prodej
anonym napsal:
no....paklize je tato Alfa zarazena do kategorie sportovnich automobilu, txe ani nedivim, ze je na spici prodejnosti. zaradit ji ale do nektere z kategorii stredni tridy, kam ve skutecnosti patri, tk uz to takova slava nebude a v poctu prodanych kusu bude paberkovat.

do kategorie sportovnich aut ma myslim tato alfa vsim (vykon, podvozek, naladeni) hooooodne daleko.
SDA-CIA tam řadí i jiné rádoby sportovní vozy ... jen namátkou - Hyundai Coupé, Nissan Micra C+C atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 11:04, GT?
Alfa ma i lepsi motory.. pouhych 140 koni si to GT ani nezaslouzi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 12:25, cenový pád
Já bych do nové nešel, dyt Alfy padaj s cenou snad nejvíc z aut, počkat pár let a bude za zlomek ceny.Stejně to bude aspon u mne auto na zábavu a ne na běžné ježdění a proto počkám a dotáhnu nějakou za pár kaček ze švajcu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 13:11, RE: Prodej
anonym napsal:
no....paklize je tato Alfa zarazena do kategorie sportovnich automobilu, txe ani nedivim, ze je na spici prodejnosti. zaradit ji ale do nektere z kategorii stredni tridy, kam ve skutecnosti patri, tk uz to takova slava nebude a v poctu prodanych kusu bude paberkovat.

do kategorie sportovnich aut ma myslim tato alfa vsim (vykon, podvozek, naladeni) hooooodne daleko.
Vsak se povidej tady co je vsechno povazovano za "sportovni":)

http://www.sportovnivozy.cz/
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 13:35, RE: Prodej
anonym napsal:
Vsak se povidej tady co je vsechno povazovano za "sportovni":)

http://www.sportovnivozy.cz/
Alfa je super !! Je jasné kdo je zaměřen na koncern tak typ tohoto vozu ho ani trochu nezaujme . Je to srdeční záležitost . Znám spoustu mladých i starších bab co z těchto vozů úplně t..... !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 15:03, Auto do milionu je skutečně
jen pro chudší, co se dokáží hodně, ale hodně uskromnit. V něčem takovém jezdit je možná tak pro začínající učitelku na základní škole krátce po ukončení fakulty nebo sestru na poliklinice. Ale možná i pro starší důchodce ze zemědělství by mohlo podobné autíčko stačit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 18:31, Oprava
anonym napsal:
jen pro chudší, co se dokáží hodně, ale hodně uskromnit. V něčem takovém jezdit je možná tak pro začínající učitelku na základní škole krátce po ukončení fakulty nebo sestru na poliklinice. Ale možná i pro starší důchodce ze zemědělství by mohlo podobné autíčko stačit.
Jinak pro autora článku,palubka vychází ze 147
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 18:35, RE: cenový pád
anonym napsal:
Já bych do nové nešel, dyt Alfy padaj s cenou snad nejvíc z aut, počkat pár let a bude za zlomek ceny.Stejně to bude aspon u mne auto na zábavu a ne na běžné ježdění a proto počkám a dotáhnu nějakou za pár kaček ze švajcu.
A na co chceš čekat ty rozumbrado? Dyt tyhle auta se prodávají už pět let. To chceš čekat až budou desetiletý?? A že by ten cenový propad byl zas tak velký-nevim ,nevim...Po čtyřech letech se na nákých 40 procent dostane hodně aut ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 20:09, RE: Prodej
Petr - TipCars.com napsal:
SDA-CIA tam řadí i jiné rádoby sportovní vozy ... jen namátkou - Hyundai Coupé, Nissan Micra C+C atd.
Hyundai Coupe 2,7 je proti tomuhle dělo a ještě o 150 tisíc levnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 20:44, RE: Prodej
anonym napsal:
Hyundai Coupe 2,7 je proti tomuhle dělo a ještě o 150 tisíc levnější.
Dělo jo ?? Hm, celých 123 kW ze skoro třílitrového šestiválce!! Hmmm...tak to je fakt dělo. Stačí si tu Alfu vzít s dvoulitrem a mám výkon srovnatelný ty dělo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 22:09, RE: Oprava
plešatej kavan napsal:
Jinak pro autora článku,palubka vychází ze 147
Palubka se v průběhu výroby jednou změnila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.05.2008 22:15, Milan - Italské silnice x české
Právě jsem autem v Itlálii v Římě, to jaké máme silnice na v okolí Říma je hrůza - a jak jsem slyšel od Italů víc na jihu je to heště horší! Výmoly, jaké jsem u nás neviděl, mají i ve větších městech, je to na rozbití auta.
A to tu vlastně v okolí Říma a jižněji namají ani pořádnou zimu! Jo a když trošku víc zaprší tak to jsou na silnici přímo laguny... už se těším (i auto) na naše České silnice.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.05.2008 13:20, RE: Prodej
anonym napsal:
Hyundai Coupe 2,7 je proti tomuhle dělo a ještě o 150 tisíc levnější.
To je teda dělo když má jeho 2,7 V6 podobný výkon jako moje litrové turbo :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.05.2008 13:44, RE: Oprava
plešatej kavan napsal:
Jinak pro autora článku,palubka vychází ze 147
Přesně tak - interier je z menšími retušemi převzatý z alfy 147 a i podvozek vychází ze 147 - to by si měl autor článku zjistit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.05.2008 00:16, RE: Oprava
anonym napsal:
Přesně tak - interier je z menšími retušemi převzatý z alfy 147 a i podvozek vychází ze 147 - to by si měl autor článku zjistit.
Ne podvozek je ze 156, ale je zkrácený, stejně jako u 147.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.