0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo Giulietta QV: Ve znamení kříže a hada

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.04.2012 09:17, nádherná
Mohu potvrdit že je opravdu pěkná...Každé ráno když jdu do práce tak chodim kolem ní a pokaždé se na ni podívám...Dokonce sem měl tu čest jezdit jeden víkend v klasické Giuliettě a musim bohužel konstatovat že vzhled je na tom autě opravdu to nejlepší...Ostatní je spíše průměrné, lépe řečeno za tu cenu bych si pořídil něco jiného...Vnitřní prostor je podprůměrný...Každé nasednání a vysedání z vozu bylo jak to říct...Mam asi bez 2cm 190cm...takže žádná sláva skoro až hrůza...V autě je člověk takovej stísněnej...Jako designovka je super nicméně 1000km k moři bych v tom nechtěl jet...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.04.2012 16:50, pěkná recenze
Musím říct, že se mi recenze moc líbí, otevírala jsem článek s obavami jakou špínu uslyším na milovanou alfičku tentokráte (motoristické magazíny italské vozy snad vyjma ferrari zrovna nechválí), ale velice jste mě potěšili- do Giulietty jsem se zamilovala na první pohled a už si na ní šetřím a nemohu se dočkat až se zařadím mezi šťastné majitele Giuliett- i když bohužel Quadrifolio Verde to nejspíš nebude.... pravidelně jednu obdivuji a v dobrém slova smyslu závidím majiteli..¨
Děkuji za pěkně napsanou recenzi
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.