0
zpět
 

diskuze k tématu: Alfa Romeo Giulietta - ověnčená italská Julka

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.02.2011 09:03, Krása!!!!!!!!!!!!!!!
Gullieta je zkovovaná krása.Mít možnost se stím projet tak neváhám
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.02.2011 12:46, RE: Krása!!!!!!!!!!!!!!!
tunyngman napsal:
Gullieta je zkovovaná krása.Mít možnost se stím projet tak neváhám
A jako každá krásná ženská bude náročná na peníze. Kdo na to má, ať se nechá svést. Jsem jiné nátury a cenové kategorie, dal bych přednost vozu KIA PROCED
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.02.2011 12:56, RE: Krása!!!!!!!!!!!!!!!
donald napsal:
A jako každá krásná ženská bude náročná na peníze. Kdo na to má, ať se nechá svést. Jsem jiné nátury a cenové kategorie, dal bych přednost vozu KIA PROCED
Asi jsem magor, ale radeji bych si poridil Oktavku kdybych chtel jezdit nebo ojety MB SL 500 kdybych chtel delat "flow". Nebezpecne mi to pripomina Fiat Bravo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.02.2011 16:15, Hezký překlep
Max. rychlost a 0-100 v tabulce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.02.2011 16:28, Převodovka
Tak nějak nevím - benzínový motor je narozdíl od dieslu pružný a většinou si vystačí i s menším počtem rychlostních stupňů. Když se přidávají další, tak hlavně proto, aby se dalo jet ve vyšších rychlostech v nižších otáčkách a klesla spotřeba. Jestliže tady šestka točí 3500 při 130 km/h, tak je tady ten šestý kvalt úplně zbytečně a řidič tak musí příliš často řadit. Taková převodovka je spíš pro zlost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.02.2012 19:56, RE: Krása!!!!!!!!!!!!!!!
JMT napsal:
Asi jsem magor, ale radeji bych si poridil Oktavku kdybych chtel jezdit nebo ojety MB SL 500 kdybych chtel delat "flow". Nebezpecne mi to pripomina Fiat Bravo.
Fuj, automobiloví barbaři- tohle je kráska, úplně jiná liga než oktávka nebo nedej bože příšerná kia- tohle je auto s duší..... už si na ní šetřím=)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.